zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Jutro koniec.

ul. Rembrandta 4/U4, Warszawa

Do 29% zniżki na: Pizza w firmie Pizzeria 105

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W menu np. pizza Capriciossa z szynką i pieczarkami, Con Pollo z kurczakiem, cebulą i pieczarkami, Spinaci Fresci z pomidorkami i rukolą

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

1 x pizza 32 cm

2 x pizza 32 cm

3 x pizza 32 cm

  • rodzaj potrawy: pizza
  • skład oferty: wybrane pizze

Klasyki 105: Margherita, Vesuvio, Capriciossa, Havaii, Superiore, Macchina, Lavoro, Con Pollo, Amerciana, Quattro Formaggi, Vegetariana, Sparare, Stopiątka, Mafioso, Appena, Molto Bene, Sympatico

Sezonowe nowości: Funghi, Spinaci Fresci, Spinaci con Prosciutto

Oferta dostępna wyłącznie na wynos z odbiorem osobistym. Groupony można realizować od poniedziałku do czwartku. Pizza podawana jest wyłącznie w kartonowych pudełkach. Można skonsumować pizzę na miejscu w pudełku (Pizzeria posiada niewielki ogródek z leżakami oraz mini-bar w środku lokalu).

dodatkowo płatne:

  • oliwa: 2 zł

Warunki

Groupon można zrealizować na wynos. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 105 605. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Groupony można realizować od poniedziałku do czwartku . Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Pizzeria 105

Inspiracją do stworzenia sieci pizzerii był kultowy model auta syrena z czasów PRL-u – 105. Pizzeria 105 Fabryka posiada swoje lokale w wielu miastach Polski. Wśród wielu smaków warto spróbować zarówno pizzy z mięsem jak i wersji wegetariańskiej z sosem pomidorowym i warzywami. Lokal znajduję się na osiedlu Amsterdam zlokalizowanym na Targówku.