zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SUPER25. Dziś koniec.

OSK Vectra

Ul. Złotej Jesieni 13, Kraków

49,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł na kurs prawa jazdy kat. B w OSK Vectra w Krakowie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pełny kurs na prawo jazdy kat B. obejmuje 30 godzin teorii i 30 godzin jazdy i pozwala uzyskać uprawnienia kierowcy samochodów osobowych

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości kursu. Wysokość dopłaty określona została w sekcji Warunki.

  • skład oferty: groupon zniżkowy wart 400 zł na kurs na prawo jazdy kat. B
  • kurs praktyczny odbywa się w samochodzie marki Kia Rio
  • więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna jest dopłata pozostałej kwoty w wysokości 1600 zł (możliwość spłaty w 2 ratach). Materiały dydaktyczne i badania lekarskie płatne dodatkowo. O terminie kursu decyduje kolejność zgłoszeń.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 669 036 429, e-mail: renatavectra@interia.pl lub osobista (należy wydrukować groupon i zgłosić się z nim do OSK) w ciągu 7 dni od zakupu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

OSK Vectra

Pełny kurs na prawo jazdy kat. B w ośrodku rozpoczyna się od omówienia w ciągu 30 godzin zagadnień teoretycznych. W przyswojeniu wiedzy motoryzacyjnej pomagają również materiały merytoryczne, które można przeglądać w domowym zaciszu.

Wszystko po to, by po ukończeniu kursu każdy słuchacz wykazał się wzorową znajomością przepisów ruchu drogowego, budowy auta oraz podstaw pierwszej pomocy. Następne 30 godzin kursant spędza za kółkiem, ucząc się, jak bezstresowo i bezpiecznie prowadzić pojazd oraz wykonywać z pozoru skomplikowane manewry.