2 lokalizacji

Kurs prawa jazdy kat. B za 1899 zł w OSK Aurinko

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by przećwiczyć egzamin praktyczny na placu manewrowym i dołączyć do licznego grona kierowców samochodów osobowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
lipiec 19, 2021
Z czystym sumieniem mogę polecić. Za pierwszym podejściem zdałem egzamin praktyczny na kategorie A. Pierwszy raz w życiu siedziałem na motocyklu na pierwszych zajęciach praktycznych. Świetne podejście instruktorach. Wielki + za dyspozycyjność. Kurs zrobiłem lekko w ponad 2 tygodnie.
E
Ewelina
5 Oceny3 reviews
lipiec 18, 2021
Bardzo dobry kontakt ze szkołą, materiały do teorii przedstawiony w sposób uporządkowany i przyjazny do przyswojenia. Super elastyczność jeśli chodzi o umawianie się na godziny jazdy (duży plus jeśli ktoś pracuje to nie ma większego problemu z godzinami bardzo wczesnymi lub wieczorno-nocnymi :). Instruktor kompetentny, cieprliwy, a przy tym bardzo kontaktowy i dbający o dobrą atmosferę całego kursu. Egzamin praktyczny zdanny za 2 razem (przez stres), ale polecam bo nauczyłam się jeździć mimo wielu obaw przed prowadzeniem samochodu :)
P
Piotr
4 Oceny2 reviews
lipiec 3, 2021
Szybko i sprawnie polecam.
M
Michał
1 Oceny1 reviews
czerwiec 26, 2021
Zdane za pierwszym! Bardzo polecam tą szkołę jazdy, zdawałem na A2, na lekcję można było się zapisać bardzo szybko, Pan instruktor bardzo uprzejmy i miły, wielkim plusem jest to, że po mieście jeździłem sam na motocyklu a instruktor za mną w samochodzie, co jest rzadkim przypadkiem. POLECAM!
R
Rafałtop reviewer
9 Oceny9 reviews
kwiecień 6, 2021
Doświadczony instruktor, dba o postawę i dobre nawyki. (kat A)
M
Michał
3 Oceny2 reviews
luty 27, 2020
Możliwość ukończenia kursu w ciągu miesiąca. Mało godzin jazdy po mieście - tylko 3.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • kurs na prawo jazdy kat. B

  • 30 godz. zajęć praktycznych
  • zajęcia teoretyczne obejmują: 31 dni dostępu do e-kursu z lektorem, 99 dni do testów z oficjalnej bazy pytań, aplikacji do nauki w trybie offline, książkę w formacie pdf
  • możliwość wybrania instruktora prowadzącego
  • możliwość dokupienia symulacji egzaminu państwowego na placu ośrodka w cenie 99 zł i na placu WORD w cenie 129 zł

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail Żoliborz, ul.Adama Mickiewicza 17 lok. 15, tel 880 848 850, email oskaurinko@wp.pl, Praga, ul.Białostocka 11 (blisko Dworca Wileńskiego), tel 880 848 850, email oskaurinko-praga@wp.pl (zapisy mailowe do 18.04.2021 r.). Od 19.04.2021 r., możliwość bezpośredniego zapisu w biurze) w ciągu 14 dni od zakupu grouponu. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wykonania szybkich badań lekarskich w ośrodku (200 zł). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

OSK Aurinko

Niewątpliwą zaletą nauki jazdy w szkole OSK Aurinko jest kultywowana tu zasada wzajemnego zaufania i partnerskich relacji kursanta z instruktorem. Pokłosiem takiego stanu rzeczy zaś - cierpliwe podejście i indywidualne traktowanie każdej uczącej się osoby.

Może właśnie dlatego większość kursantów OSK Aurinko zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem. Pomaga w tym z pewnością kadra doświadczonych instruktorów i instruktorek nastawionych na rezultat: sprawienie, by każdy stał się świadomym i bezpiecznie poruszającym się po drogach kierowcą.