zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

Gal Serwis

Pranie tapicerki meblowej lub samochodowej z dojazdem z Gal Serwis

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do odświeżenia tapicerki meblowej lub wnętrza auta wraz z likwidacją nieprzyjemnych zapachów i drobnoustrojów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
monika
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 14, 2022
Polecam!
M
Małgorzata
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 4, 2021
Wszystko OK. Polecam!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 16, 2021
Regularnie korzystam z usługi prania tapicerki meblowej i za każdym razem jestem bardzo zadowolony z efektu i obsługi. Tym razem zleciłem pranie całej tapicerki w samochodzie (bez podsufitki). Kolejny raz nie zawiodłem się na Gal Serwisie. Pracownik był przed umówionym czasem. Wypranie wnętrza dużego kombi zajęło niecałe półtorej godziny (fotele, kanapa, zagłówki, boczki drzwi, dywaniki, wykładzina podłogi, wykładzina bagażnika). Za całość, razem z dojazdem, zapłaciłem 99 zł. Moim zdaniem rewelacja.
R
Roman
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 21, 2021
OK

O tej ofercie

Szczegóły:

Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natryskiwaniu detergentu na czyszczoną powierzchnię, a następnie odessaniu go wraz z brudem.

Pakiet I:

 • pranie tapicerki meblowej, do wyboru:
  • duża kanapa, 2 fotele, do 8 krzeseł z oparciami,
  • do 15 m² wykładziny lub dywanów,
  • materac duży dwustronny
  • pranie tapicerki samochodowej: siedzenia, kanapa, boczki, dywaniki

Pakiet II:

 • pranie tapicerki meblowej do wyboru:
  • duży narożnik, do 3 foteli, do 10 krzeseł z oparciami,
  • do 20 m² wykładziny lub dywanów,
  • 2 materace dwustronne
  • pranie tapicerki samochodowej: siedzenia, kanapa, boczki, podłoga, dywaniki, bagażnik (komplet).

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 788 001 630. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Usługa wykonywana jest z dojazdem do klienta. Możliwość łączenia grouponów. W przypadku braku dostępu do prądu serwis dysponuje agregatem: dopłata 10 zł. Dojazd na terenie Warszawy - 10 zł, do 30 km poza Warszawą - 20 zł. Dodatkowe rabaty na pozostałe usługi - informacja tel. Do prania tapicerki samochodowej konieczne są dobre warunki atmosferyczne. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gal Serwis

Brudy warto prać w domu, bo są pożywką dla wszelkiego rodzaju bakterii i roztoczy. Można jednak zdać się na specjalistów, którzy dysponują profesjonalnym sprzętem i skutecznymi środkami czyszczącymi marki Kärcher. Pracownicy Gal Serwis z chęcią podejmują wszelkiego rodzaju wyzwania w zakresie prania tapicerki samochodowej czy meblowej, gwarantując przy tym staranne wykonanie pracy z zachowaniem troski o środowisko, domowników czy osoby podróżujące autem. Co więcej, zapewniają szybką realizację usług na terenie Warszawy i okolic, gdyż pracują w elastycznych godzinach, również w niedzielę.