Gal Serwis

Pranie tapicerki meblowej lub samochodowej z dojazdem z Gal Serwis

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do odświeżenia tapicerki meblowej lub wnętrza auta wraz z likwidacją nieprzyjemnych zapachów i drobnoustrojów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natryskiwaniu detergentu na czyszczoną powierzchnię, a następnie odessaniu go wraz z brudem.

Pakiet I:

 • pranie tapicerki meblowej, do wyboru:
  • duża kanapa, 2 fotele, do 8 krzeseł z oparciami,
  • do 15 m² wykładziny lub dywanów,
  • materac duży dwustronny
  • pranie tapicerki samochodowej: siedzenia, kanapa, boczki, dywaniki

Pakiet II:

 • pranie tapicerki meblowej do wyboru:
  • duży narożnik, do 3 foteli, do 10 krzeseł z oparciami,
  • do 20 m² wykładziny lub dywanów,
  • 2 materace dwustronne
  • pranie tapicerki samochodowej: siedzenia, kanapa, boczki, podłoga, dywaniki, bagażnik (komplet).

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 788 001 630. Usługa wykonywana jest z dojazdem do klienta. Możliwość łączenia grouponów. W przypadku braku dostępu do prądu serwis dysponuje agregatem: dopłata 10 zł. Dojazd na terenie Warszawy - 10 zł, do 30 km poza Warszawą - 20 zł. Dodatkowe rabaty na pozostałe usługi - informacja tel. Do prania tapicerki samochodowej konieczne są dobre warunki atmosferyczne. Pranie odbywa się wyłącznie przy temperaturze powyżej 10 stopni C lub w ogrzewanych garażach. Możliwe jest dodatkowe suszenie w cenie 100 zł, tylko w przypadku dostępu do prądu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach.

Gal Serwis

Brudy warto prać w domu, bo są pożywką dla wszelkiego rodzaju bakterii i roztoczy. Można jednak zdać się na specjalistów, którzy dysponują profesjonalnym sprzętem i skutecznymi środkami czyszczącymi marki Kärcher. Pracownicy Gal Serwis z chęcią podejmują wszelkiego rodzaju wyzwania w zakresie prania tapicerki samochodowej czy meblowej, gwarantując przy tym staranne wykonanie pracy z zachowaniem troski o środowisko, domowników czy osoby podróżujące autem. Co więcej, zapewniają szybką realizację usług na terenie Warszawy i okolic, gdyż pracują w elastycznych godzinach, również w niedzielę.