Brak nowych powiadomień

Puławska 498, Warszawa

Pełny serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika r1234yf  od 199,99 zł w EcoDPF

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 50 zł)
Kod promocyjny PODROZ. Kończy się o 22.4.
Użyj kodu
Ponad 30+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Serwis klimatyzacji wspomaga likwidację alergenów i przykrych zapachów wewnątrz auta

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ł
Łukasz
5 Oceny1 reviews
kwiecień 13, 2021
Profesjonalne podejście pracowników. Gorąco polecam 💪
A
AndrzejTOP REVIEWER
24 Oceny12 reviews
kwiecień 1, 2021
Super firma przyjemna obsługa. Polecam!
S
Sebastian
1 Oceny1 reviews
październik 21, 2020
Uprzejma obsługa, sprawnie i rzetelnie wykonana robota. Szczerze polecam !
M
Marcin
sierpień 14, 2020
Szybko i fachowo
K
Kasia
sierpień 3, 2020
Szybko i orofesjonalnie. Serdecznie polecam!
I
Ireneusz
lipiec 29, 2020
Bardzo miły Pan wykonujący zleconą operację. Jestem mile zaskoczony podejściem i umiejętnością fachowego udzielenia odpowiedzi na zadawane pytania. Z pełną świadomością polecam każdemu ten serwis.
A
Andrzej
1 Oceny1 reviews
czerwiec 23, 2020
Fachowość, duża wiedza i nowoczesny sprzęt. Świetny kontakt i miłe spędzenie czasu podczas sprawdzania i ozonowania klimy. Polecam
K
Kinga
1 Oceny1 reviews
czerwiec 18, 2020
Profesjonalna obsługa. Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • sprawdzenie szczelności klimatyzacji przed uzupełnieniem czynnika: test sprawności układu klimatyzacji (sprawdzenie pracy układów ciśnień wysokie/niskie)
  • etapy serwisu klimatyzacji: oczyszczenie instalacji i układu z wilgoci, odgrzybianie metodą ozonową, nabicie czynnikiem chłodzącym r1234yf
  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe
  • dopłata za każde rozpoczęte dodatkowe 100 g czynnika: 100 zł

Warto wiedzieć

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 591 461 lub 730 591 464. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta tylko dla aut ze sprawnym układem klimatyzacji. Jeśli maszyna stwierdza nieszczelność klimatyzacji, istnieje możliwość dokupienia dodatkowej usługi wyszukiwania nieszczelności metodą Hydrogen (dla klientów Groupon w cenie 50 zł). Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

EcoDPF

Specjalnością zlokalizowanej na warszawskim Ursynowie firmy jest regeneracja filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów. EcoDPF regeneruje filtry DPF/FAP i katalizatory SCR w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych, budowlanych i z normą emisji spalin euro 6. Praca wykonywana jest z wykorzystaniem nowoczesnych i ekologicznych maszyn w technologii, która pozwala na usunięcie pozostałości pyłów PM10, ceru i nagaru oleju.