EcoDPF

Puławska 498, Warszawa

Pełny serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika r1234yf  od 199,99 zł w EcoDPF

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Serwis klimatyzacji wspomaga likwidację alergenów i przykrych zapachów wewnątrz auta

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • sprawdzenie szczelności klimatyzacji przed uzupełnieniem czynnika: test sprawności układu klimatyzacji (sprawdzenie pracy układów ciśnień wysokie/niskie)
  • etapy serwisu klimatyzacji: oczyszczenie instalacji i układu z wilgoci, odgrzybianie metodą ozonową, nabicie czynnikiem chłodzącym r1234yf
  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe
  • dopłata za każde rozpoczęte dodatkowe 100 g czynnika: 100 zł

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 591 461 lub 730 591 464. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta tylko dla aut ze sprawnym układem klimatyzacji. Jeśli maszyna stwierdza nieszczelność klimatyzacji, istnieje możliwość dokupienia dodatkowej usługi wyszukiwania nieszczelności metodą Hydrogen (dla klientów Groupon w cenie 50 zł). Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

EcoDPF

Specjalnością zlokalizowanej na warszawskim Ursynowie firmy jest regeneracja filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów. EcoDPF regeneruje filtry DPF/FAP i katalizatory SCR w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych, budowlanych i z normą emisji spalin euro 6. Praca wykonywana jest z wykorzystaniem nowoczesnych i ekologicznych maszyn w technologii, która pozwala na usunięcie pozostałości pyłów PM10, ceru i nagaru oleju.