Orent

13 lokalizacji

Kurs na operatora wózków widłowych (od 99 zł), wymianę butli gazowych (229 zł) i więcej w Orent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kursy na wózki widłowe, wymianę butli gazowych, magazyniera. Po ukończeniu uczestnicy otrzymują zaświadczenie MEN

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Dowolny kurs:

  • 99 zł zamiast 200 zł za kurs na wózki widłowe unoszące,
  • 199 zł zamiast 400 zł za kurs na wózki widłowe wszystkich typów,
  • 229 zł zamiast 450 zł za kurs na wózki widłowe wszystkich typów + kurs na wymianę butli gazowych,
  • 249 zł zamiast 650 zł za kurs na wózki widłowe wszystkich typów + kurs na wymianę butli gazowych + kurs na magazyniera.

W trakcie szkolenia uczestnicy nauczą się operować wszystkimi typami wózków: podnośnikowymi, unoszącymi, ciągnikowymi, naładownymi i specjalnymi, o napędzie spalinowym, gazowym i akumulatorowym – elektrycznym. Dodatkowo można zdecydować się na kurs wymiany butli gazowych oraz kurs na magazyniera. W przypadku tego ostatniego przybliżone zostaną zagadnienia z zakresu ładunkoznawstwa, a także fakturowania oraz sporządzania dokumentacji magazynowej. Jako potwierdzenie nabycia nowych umiejętności uczestnicy otrzymają zaświadczenie MEN. Czas trwania każdego kursu: około 2 tyg.

Rejestracja telefoniczna (502 315 180) lub mailowa:

minimalna ilość osób w grupie - 7:

minimalna ilość osób w grupie - 12: 

Orent

Centrum szkoleniowe posiada ponad 45 placówek w całej Polsce. Prowadzi kursy dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych, firm, szkół i gminnych ośrodków pomocy. W ofercie posiada kursy na prawo jazdy wszystkich kategorii, kursy na instruktorów jazdy, dla taksówkarzy, z pierwszej pomocy, obsługi kas fiskalnych, BHP, a także obsługi odśnieżarek, ładowarek teleskopowych i innych maszyn.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Min. ilość osób w grupie: 7 lub 12 w zależności od lokalizacji.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Na zakończenie kursu zaświadczenie MEN o jego ukończeniu. Certyfikaty w języku angielskim, szwedzkim, niemieckim, holenderskim, oraz norweskim za dodatkową opłatą 20 zł. Możliwość uzyskania europejskiej plastikowej legitymacji operatora w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim za dopłatą 50 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 502 315 180 lub mailowa w ciągu 14 dni od daty zakupu z podaniem danych osobowych (imię, nazwisko, PESEL, miejsce urodzenia, numer telefonu, wybrane miasto kursu, kod zabezpieczając). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Orent