Metamorfoza

Partyzantów 11, Bielsko-Biała

Wybrany masaż całego ciała i więcej opcji od 89,99 zł w salonie Metamorfoza (do - 45%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Masaże całego ciała do wyboru: gorącymi olejami lub relaksacyjny z aromaterapią
  • W wybranych opcjach masaże dłoni lub stóp, lub twarzy, szyi i dekoltu
  • Czas trwania 1 zabiegu: 1 godz.
  • Oferta dla kobiet i mężczyzn

O tej ofercie

O tym, że słowa "gabinet zabiegowy" oznaczać mogą bramy błogiej krainy relaksu, a zwrot „proszę położyć się na stole” zaproszenie do odprężenia, przekonasz się z dzisiejszym grouponem na zabiegi w salonie Metamorfoza.

Oferta
w 1 z 3 opcji:

1) 89,99 zł zamiast 150 zł za wybrany masaż całego ciała: gorącymi olejami lub relaksacyjny z aromaterapią,
2) 99,99 zł zamiast 175 zł za wybrany masaż całego ciała + masaż stóp lub dłoni,
3) 109,99 zł zamiast 200 zł za wybrany masaż całego ciała + masaż twarzy, szyi i dekoltu.

Masaż to sprawdzony sposób na odprężenie, rozluźnienie i pozbycie się negatywnych skutków stresu, a w efekcie poprawę samopoczucia. Masaż redukuje napięcia mięśniowo-nerwowe, a jego głęboko relaksacyjne właściwości pozwalają na pełny komfort psychiczny. Do tego wydatnie poprawia kondycję skóry i działanie układu krążenia, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Metamorfoza
Mieszczący się przy ul. Partyzantów 11 salon to połączenie doświadczenia i wysokich standardów, zarówno jeżeli chodzi o jakość świadczonych usług, jak i nie mniej ważne kwestie estetyczne. Metamorfoza na rynku obecna jest już od przeszło 21 lat. Przez ten czas nieustanie zaskakiwała swoich klientów orientacją w obowiązujących i zmieniających się trendach.

Co się zaś tyczy kwestii estetyki – każda odwiedzająca salon klientka doceni wnętrza w wiktoriańskim stylu, które pozwolą poczuć się niczym królowa. Na podkreślenie zasługuje również niecodziennych rozmiarów lustro, w którym będzie można podziwiać efekty przeprowadzonych zabiegów.

Bogata oferta obejmuje przedłużanie i zagęszczanie włosów, naturalne prostowanie Global Keratin, korekcję zmarszczek, piercing, makijaż permanentny czy też wygładzenie skóry.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 33 812 60 68. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Metamorfoza