Io Raviolo

al. Jerozolimskie 117, Warszawa

Ravioli dla dwóch osób za 39,99 zł i więcej opcji w Io Raviolo (do -38%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dwójka wielbicieli włoskiej kuchni może cieszyć sie smakiem ręcznie robionych ravioli; do posiłku można dodać przystawkę lub kieliszek wina

O tej ofercie

 

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł za wybrane ravioli dla dwóch osób,
  • 49,99 zł za wybrane ravioli i dwie lampki wina domowego dla dwóch osób,
  • 79,99 zł za wybrane przystawki, wybrane ravioli i dwie lampki wina domowego dla dwóch osób.

Io Raviolo

Znajdująca się pomiędzy Placem Zawiszy a Placem Starynkiewicza restauracja Io Raviolo specjalizuje się w ręcznie robionych ravioli. Przygotowywanych na podstawie tradycyjnych receptur. Ravioli przygotowywane są z różnorodnymi farszami, do których obsługa poleca wiele domowych sosów. Ponadto w menu Io Raviolo znajduje się kilka propozycji włoskich przekąsek, deserów. Od poniedziałku do piątku serwuje specjalne zestawy lunchowe pełne smaków słonecznej Italii.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta dostępna od pon. do pt. w godz. 15-19.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Wino nie jest wymieniane na napoje. W przypadku przekroczenia kwoty grouponu konieczna dopłata wg kwot podanych w menu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: rezerwacja.groupon.pl z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Rezerwacje telefoniczne nie są przyjmowane.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Io Raviolo