zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Cieślarów 13, Wisła

Godzinna jazda off-road dla 1 osoby za 229,99 zł w HillRoad 4x4

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Za kierownicą auta terenowego można sprawdzić swoje umiejętności jazdy w trudnych i pełnych niespodzianek warunkach

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Julia
1 Oceny1 reviews
maj 15, 2021
Tata meeega zadowolony! Prawdziwy off-road pełen emocji, a nie jeżdżenie po łączkach. Obsługa, zorganizowanie, jak i same doświadczenie bez zarzutu, serdecznie polecam!
K
Katarzyna
2 Oceny2 reviews
listopad 24, 2020
Jazdę 4x3 kupiłem mężowi na urodziny. Był bardzo zadowolony nie spodziewał się ze będzie tak ekstremalnie.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: 1 godz.
  • marka pojazdu: samochód terenowy (Jeep)
  • pojazd prowadzi kursant

Przygoda z samochodem terenowym zacznie się od krótkiego szkolenia, reszta będzie kontynuowana w czasie jazdy. Następnie poziom adrenaliny nieco podskoczy wraz z pojawieniem się naturalnych przeszkód. Do pokonania będą strome podjazdy, zjazdy, trawersy i wiele innych. Nie trzeba obawiać się o samochód – do toru prowadzi bowiem wygodna asfaltowa droga, odnoga szosy Wisła-Ustroń.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 591 569 lub e-mail: prezent@hillroad4x4.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Ze względów bezpieczeństwa firma zastrzega sobie prawo do odwołania bądź nieprzyjmowania rezerwacji z powodu złych warunków atmosferycznych, tj. śnieg, lód itp. Anulowane szkolenia realizowane będą w innych indywidualnie ustalanych z uczestnikami terminach. Dla posiadaczy grouponów 15% rabatu na zakup innych usług dostępnych na stronie http://www.hillroad4x4.pl/. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

HillRoad 4x4

Firma została stworzona przez miłośników marki Jeep oraz aktywnego wypoczynku. W związku z tym HillRoad 4x4 oferuje niezapomniane przeżycia podczas jazdy Jeepem. Kursy jazdy poprzedza szkolenie teoretyczne, po którym przychodzi czas na jazdę z doświadczonym instruktorem. Uczestnik szkolenia poznaje wówczas techniki jazdy pozwalające na pokonywanie stromych podjazdów, zjazdów, trawersów oraz uczy się, jak powinien wyglądać prawidłowy przejazd przez błoto, podjazdy, zjazdy oraz różnego rodzaju naturalne przeszkody znajdujące się na trasie przejazdu.