Feliz Salon Urody

23 Stefana Batorego, Gdynia

Wybrany rytuał spa na całe ciało w Feliz Salon Urody (do -44%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Seria kompleksowych zabiegów pielęgnujących na całe ciało

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Szczegóły:

Cellu (150 minut)

Zabieg o działaniu nawilżającym, termicznym oraz antycellulitowym na całe ciało. Zawiera guaranę, karnitynę, kofeinę oraz olejek z  bambusa, orzechów macadamia i migdałów. Rytuał obejmuje również masaż.

Choco spa (150 minut)

Aromatyczny zabieg o działaniu odmładzającym oraz regeneracyjnym na całe ciało. Stymuluje zmysły oraz dodaje energii. Intensywnie nawilża i odżywia skórę. Zawiera masło kakaowe, olej kakaowy oraz 100% masy kakaowej. Rytuał obejmuje również masaż.

Shea 150 minut

Głęboko nawilżający rytuał z masłem Shea na całe ciało. Działanie odżywcze oraz stymulacja regeneracji komórek. Rytuał obejmuje również masaż.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 853 519. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Feliz Salon Urody

Gabinet specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii, stylizacji czy makijażu. Feliz Salon Urody wyposażony jest w około 30 profesjonalnych urządzeń, wykorzystywanych przez doświadczoną kadrę specjalistów. Wśród dostępnych w salonie zabiegów warto wymienić m.in. makijaż permamentny, koloryzację brwi i rzęs, HIFU, mezoterapię mikroigłową, oxybrazję. Dodatkowo, zainteresowani mogą wybierać posród bogatej oferty masaży i zabiegów spa.