zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

ul. Srebrna 2, Opole

60-minutowy masaż klasyczny lub relaksacyjny za 59,99 zł w salonie Estetikos

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie mięśni, poprawę ruchomości stawów, wsparcie aktywności fizycznej, a także redukcję cellulitu oraz zmniejszenie stresu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
E
Ewa
3 Oceny2 reviews
październik 7, 2021
Bardzo przyjemny i profesjonalnie wykonany masaż. 90 minut wspaniałego relaksu. Polecam.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 50 minut
  • dostępne masaże:
  • masaż całego ciała można zamienić na masaż wybranej partii np. pleców.

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 12 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę rezerwacja.groupon.pl . Masaż całego ciała można zamienić na 50-min masaż wybranej partii, np. pleców. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Estetikos

Szukając profesjonalnej kosmetyczki, która z pasją realizuje oferowane usługi, można zdecydować się na wizytę w Estetikos. Spośród oferty klienci mogą wybierać przede wszystkim zabiegi na twarz (np. peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, mezoterapia) oraz dłonie i stopy (klasyczna, japońska i hybrydowa stylizacja paznokci). Warto dodać, że usługi mogą być realizowane także mobilnie.