Esteme Kosmetologia

Do 27% zniżki na: Wieczór panieński z nauką makijażu lub zabiegami w Esteme Kosmetologia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalna Kosmetyczka z ważnymi certyfikatami i ponad pięcioletnim doświadczeniem w pracy w salonie kosmetycznym.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wieczór Panieński z Zabiegami na Twarz do 6 osób

W ofercie: Zabieg pielęgnacyjny na twarz wykonany samodzielnie pod okiem specjalisty, który wydaje polecenia odnośnie kolejności nakładanych produktów. Wszystkie produkty kosmetyczne potrzebne do samodzielnego wykonania zabiegu pielęgnacyjnego zostaną przyniesione przez profesjonalną kosmetyczkę. W czasie dwugodzinnego spotkania Twoja skóra zostanie oczyszczona i nawilżona, dzięki wykorzystaniu takich produktów jak: olej, peeling, maseczka, ampułka oraz masaż. Podczas spotkania dowiesz się, jak pielęgnować skórę twarzy oraz jakich produktów używać. 

Czas trwania: 120 min

Wieczór Panieński z Makijażami do 6 osób

W ofercie: Makijaż wykonany samodzielnie pod okiem specjalisty, który wydaje polecenia odnośnie kolejności nakładanych produktów. Wszystkie produkty kosmetyczne potrzebne do samodzielnego wykonania zabiegu pielęgnacyjnego zostaną przyniesione przez profesjonalną makijażystkę. W czasie spotkania wszystkie będziecie w pięknym makijazu, który będziecie mogły wykorzystać do dalszych planów. Podczas spotkania dowiesz się, jak wykonać profesjonalny makijaż w warunkach domowych oraz jakich produktów używać do tego celu.

Czas trwania: 120 min

Spotkanie może odbyć się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu do 40 km od Katowic. Za dalszy dojazd należy uiścić dodatkową opłatę, a w przypadku większej liczby osób należy wykupić większą ilość grouponów. Wszystkie produkty kosmetyczne użyte do wykonania usług są zawarte w cenie oferty. Kosmetyczka lub makijażystka jest przygotowana na wesoły nastrój Wieczoru Panieńskiego.


Oferta obowiązuje tylko w promieniu 40 km od Katowic. Za dalszy dojazd należy dopłacić.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Oferta dla osób powyżej 18 lat. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 514 868 424. Oferta obowiązuje w wybranych lokalizacjach. Obowiązuje tylko w promieniu 40 km od Katowic. Za dalszy dojazd należy dopłacić. W przypadku większej liczby osób należy wykupić większą ilość grouponów. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Esteme Kosmetologia

Ze względu na swoje wykształcenie techniczne i kosmetologiczne jestem specjalistką w terapiach łączonych. W swojej pracy wykorzystuję zdolności analitycznego myślenia, dzięki czemu doskonale łączę wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach ze swoim doświadczeniem, co odzwierciedla się w umiejętności postawienia trafnej diagnozy oraz zaproponowania odpowiedniego rozwiązania. Jest mi miło Was powitać w miejscu, które jest stworzone z myślą o tym, by czuć się pięknie. Szukasz prezentu dla Mamy, Taty, Ukochanej, Ukochanego, Siostry, Brata lub po prostu dla kogoś bliskiego?Vouchery na zabiegi są najpiękniejszą formą wdzięczności. To zdecydowanie elegancki i niecodzienny prezent, który każda obdarowana/y odbierze, jako piękną formę wdzięczności.U nas otrzymasz elegancko opakowany i gotowy do wręczenia bon podarunkowy. W zależności od ustaleń wartość vouchera może być niewidoczna dla osoby obdarowanej/go. Osoba obdarowana może wykorzystać voucher na wszystkie usługi takie, jak:• zabiegi depilacji laserowej• zabiegi pielęgnacyjne na twarz• zabiegi kosmetologii estetycznej • zabiegi odchudzające i antycellulitowe• masaże relaksacyjne • makijaż dzienny lub wieczorowy • kosmetyki Vagheggi