Najlepsze z Groupon

Eat Lovers Catering Dietetyczny

3 dni diety sportowej 2000 kcal za 137,99 zł i więcej opcji z Catering Dietetyczny Eat Lovers (do -30%)

70+ kupionych
325 zł
od
229,99 zł
29% zniżki
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Odpowiednio zbilansowana dieta dla osób czynnie uprawijących sport

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 14, 2020
Za dużo owsianki i jaglanki
M
Mi
3 Oceny1 reviews
październik 28, 2020
Co prawda catering mam od tygodnia. Większość dań bardzo bardzo smaczna, czasami aż czekam na następny posiłek, ale potwierdzam również komentarz jednej z osób- w daniu z kaszą ilość przysłana dla całej rodziny i to dwukrotnie sprawdzone(raz w diecie testowej), a te owsianki nie do przełknięcia już nawet zalane dodatkowo mlekiem. Żona również to potwierdza, ponieważ mam też dietę dla niej. Ogólnie bardzo polecam, bo 90% dań jest przepyszna. To chyba normalne, że wszystko smakować nie może, ale ogólnie jestem zadowolony.
K
Karolina
4 Oceny4 reviews
październik 27, 2020
Calkiem w porzadku, moze taki tydzien sie trafil, ale bylo troche za duzo kurczaka, praktycznie codziennie. Poza tym ok
M
Marcin
2 Oceny1 reviews
październik 13, 2020
Polecam.
M
Mariola
1 Oceny1 reviews
marzec 19, 2021
Dostawy na czas, bardzo smaczne jedzenie, chociaż jak dla mnie mogłoby być mniej dań na słodko, ale ogólnie polecam.
M
marta
1 Oceny1 reviews
styczeń 14, 2021
Gorąco polecam dietę, nowoczesna, świeże produkty, dzięki niej poznaję nowe smaki :) Kontynuuję eat lovers
A
Andrzejhelpful reviewer
2 Oceny2 reviews
styczeń 11, 2021
dobry kontakt
K
Klaudia
1 Oceny1 reviews
grudzień 30, 2020
Świetny catering! Dania są urozmaicone i naprawdę smaczne (pojawiają się nawet różne słodkości). Dużym plusem jest rozpiska składników odżywczych, która dołączona jest do każdego dania. Kontakt z firmą bardzo sprawny. Polecam.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • dieta: sportowa
  • kaloryczność: 2000, 2500 lub 3000 kcal
  • czas trwania: od 3 do 30 dni
  • dostawa: darmowa na terenie: Krakowa i gmin ościennych, Warszawy i gmin ościennych, Radomia, Lublina, Kielc, Rzeszowa, Rybnika oraz aglomeracji Śląskiej w miastach: :Będzin, Bobrowniki, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice,Jaworzno, Mikołów, Mysłowice, Nakło Śląskie, Niezdara, Orzech, Ossy, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świerklaniec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tąpkowice, Tychy, Zabrze
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dowóz w weekendy: tak (w sobotę na 2 dni)

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks.2 groupony, a 2 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Dostawa: darmowa na terenie: Częstochowy, Łodzi, Wrocławia, Zakopanego, Tarnowa, Nowego Sącza, Krakowa i gmin ościennych, Warszawy i gmin ościennych, Radomia, Lublina, Kielc, Rzeszowa, Rybnika oraz aglomeracji Śląskiej w miastach: :Będzin, Bobrowniki, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice Jaworzno, Mikołów, Mysłowice, Nakło Śląskie, Niezdara, Orzech, Ossy, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świerklaniec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tąpkowice, Tychy, Zabrze. Darmowa dostawa w Warszawie do 20 km poza obrębem miasta, w Krakowie do 15 km poza obrębem miasta. Godziny dostaw: (od poniedziałku do piątku) 02:00-04:00, 02:00-05:00, 02:00-06:00, 02:00-07:00. Dostawy w weekend odbywają się w sobotę (na sobotę plus niedzielę): 02:00-04:00, 02:00-05:00, 02:00-06:00, 02:00-07:00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: catering@eatlovers.eu z min. 48-godzinnym wyprzedzeniem, z podaniem (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz jaką kaloryczność ma zawierać dieta) oraz dołączyć groupon w formacie pdf lub podając kod zabezpieczający groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Eat Lovers Catering Dietetyczny

Działająca na terenie kilkunastu miast w Polsce firma cateringowa, oferuje bogaty wybór diet pudełkowych, dostarczanych pod wybrany przez klienta adres. Przygotowywane posiłki powstają w oparciu o wiedzę i doświadczenie wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o ich różnorodność i odpowiednie zbilansowanie. Klienci mają do wyboru m.in. dietę standard, sportową, wege, wege+ryby, antyzapalną, domową, sirtfood, office, keto i archiego. Warto dodać, iż firma korzysta z ekologicznych opakowań z biodegradowalnych materiałów.