Restauracja Gościniec Polskie Pierogi

Nowy Świat 41, Warszawa

Zupa z pierogami lub naleśnikami od 59,99 zł w Restauracji Gościniec Polskie Pierogi

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Uczta dla smakoszy polskiej kuchni, do wyboru m.in. pierogi z mięsem, serem, naleśniki z kurczakiem lub szpinakiem, rosół domowy i więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: zupa w kubku + dowolne gotowane pierogi lub naleśniki dla 2, 4 lub 6 osób
  • link do menu: https://gosciniec.waw.pl/menu/
  • oferta ważna: na miejscu lub na wynos

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 243 97 87. Oferta jest ważna od poniedziałku do piątku. W weekendy i dni świąteczne rezerwacje nie są przyjmowane. Godziny otwarcia: codziennie w godz. 11-22. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Restauracja Gościniec Polskie Pierogi

Położona na Starym Mieście restauracja Gościniec Polskie Pierogi oferuje wszystkim wizytującym tradycyjne dania kuchni polskiej. Ciepła i rodzinna atmosfera, folkowe stroje obsługi lokalu uprzyjemnią spędzany tutaj czas, zarówno w rodzinnym, jak i mniejszym gronie. Specjalnością lokalu są pełne aromatu i smaku pierogi, zarówno gotowane, jak i podsmażane, które podawane są na patelniach z dużą ilością farszu. Ten ostatni występuje nie tylko w tradycyjnej wersji z mięsem czy kapustą i pieczarkami, ale także w wersjach ze szpinakiem i czosnkiem, truskawkami czy jagodami. Dodatkowo na miejscu można skosztować też naleśników, pyz, rozgrzewających zup oraz dań podawanych na gorącym żeliwie.