zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SMAK30. Dziś koniec.

Dr Gabriela Białokur – Medycyna estetyczna

Łużycka 70A, Kraków

59 zł za groupon wart 400 zł i więcej na zabieg z kwasem hialuronowym w gabinecie dr Gabrieli Białokur

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg umożliwia modelowanie twarzy bez użycia skalpela, pozwala na podniesienie owalu twarzy, korektę policzków, kształtu nosa i ust

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu, zgodnie z cennikiem.

Kwas hialuronowy: substancja, która pozwala w szybki sposób przywrócić prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wpływając jednocześnie na jej odmłodzenie i wygładzenie. Występuje naturalnie w skórze i wykorzystuje się go w zabiegach powiększania ust, wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy. Kwas hialuronowy posiada wysokie właściwości nawilżające; pełni też rolę powłoki ochronnej, która zabezpiecza przed nadmierną utratą wilgoci.

  • Wskazania: utrata jędrności, opadający kontur twarzy, asymetrie, brak objętości, zmarszczki
  • Czas trwania: ok. 30-40 min
  • Reakcja po zabiegu: może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie, siniak
  • Liczba wymaganych zabiegów: 1
  • Utrzymywanie się efektu: ok. 1 roku

Więcej informacji dostępnych tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Promocje nie łączą się z innymi rabatami oferowanymi przez Gabinet.
Dodatkowe informacje: oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu, zgodnie z cennikiem. Próba ponownego wykorzystania grouponu przez tę samą osobę spotka się z odmową.
Sprawdź dostępne terminy tel., 571 389 413. W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godzin przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dr Gabriela Białokur – Medycyna estetyczna

Chcąc poprawić swój wygląd przy zachowaniu naturalnego efektu warto zdecydować się na profesjonalne zabiegi. W tym celu można udać się do zlokalizowanego w Krakowie gabinetu medycyny estetycznej dr Gabrieli Białokur. Dbając o indywidualne podejście do pacjentów, każda usługa poprzedzona jest wcześniejszą konsultacją, co pozwala dobrać optymalne rozwiązania i zaproponować odpowiednią metodę leczenia i korekty urody (np. zabiegi toksyną botulinową, kwasem hialuronowym, osoczem bogatopłytkowym).