Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

Wygładzanie zmarszczek twarzy toksyną botulinową od 159,99 zł w Lorens & Lorens – 2 lokalizacje

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg toksyną botulinową wygładzi pionowe lub poziome zmarszczki czoła, lwią zmarszczkę lub kurze łapki, co odmłodzi wygląd twarzy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
E
EwelinaHELPFUL REVIEWER
2 Oceny2 reviews
dzień temu
Pan Doktor jest bardzo profesjonalny i rzeczowy - bardzo szczegółowo wszystko wyjaśnia, przez co pacjent nabiera poczucia bezpieczeństwa przed zabiegiem. Wizyta przebiegła w bardzo miłej i sympatcyznej atmosferze.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
wrzesień 9, 2020
Bardzo profesjonalne podejście, wszystko wytłumaczone od A-Z. Pełen profesjonalizm, dr sympatyczny, fajna atmosfera. Polecam i na pewno wrócę !
J
Jagusia
3 Oceny1 reviews
sierpień 24, 2020
Super kontakt z lekarzem i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
I
Iwona
1 Oceny1 reviews
sierpień 23, 2020
Polecam wszystkim. Profesjonalny lekarz, bezboesny zabieg i świetny efekt.
N
Natalia
1 Oceny1 reviews
wrzesień 12, 2020
Jestem zachwycona podejściem i umiejętnościami Pana Doktora! Od kilku lat korzystam z botoksu na kurze łapki, lwią zmarszczkę i podniesienie łuku brwiowego. Zawsze wybieram "luksusowe" gabinety i najlepszych lekarzy. Nigdy nie korzystałam z gruponu bo nie sądziłam, że jakość usług będzie równie wysoka jak bez "promocji". I się myliłam. Jestem zachwycona efektami, opinię piszę tydzień po podaniu toksyny. Efekty są przepiękne. Żaden lekarz nigdy mi nic nie tłumaczył. Byłam zaskoczona gdy Pan Doktor omawiał wszystko ze szczegółami. Czułam się naprawdę zaopiekowana. Pan doktor świetnie dobiera ilość jednostek do problemu, a nie jak większość z lekarzy wstrzykuje gdzie tylko jest możliwość robiąc "betonowe czoło". Wykorzystano do mojego problemu tyle jednostek ile było potrzeba co naprawdę bardzo cenię, efekt jest jeszcze lepszy niż u poprzednich lekarzy za dużo niższą cenę. Będę już zawsze stalą pacjentką Pana Doktora, pomimo, że dzieli mnie 50km. Cieszę się, że tak dobry specjalista pojawił się na gruponie ze swoimi usługami, inaczej nigdy bym do Pana Doktora nie dotarła. Pozdrowawiam i polecam. Zadowolona Pacjentka.
M
monika
1 Oceny1 reviews
czerwiec 8, 2020
Bardzo miło i profesjonalnie.
A
Aleksandra
1 Oceny1 reviews
wrzesień 2, 2020
Bardzo profesjonalne podejście. Pan doktor dokładnie wytłumaczył na czym polega zabieg. W trakcie zabiegu informował o każdym etapie. Zdecydowanie polecam, miła atmosfera i pełen profesjonalizm.
A
AnnaTOP REVIEWER
58 Oceny18 reviews
styczeń 26, 2020
Otrzymałam super wyczerpujące informacje o zabiegu - super!
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Szczegóły:

Wygładzenie zmarszczek toksyną botulinową Azzalure:

Toksyna botulinowa: zabieg wypełniający, który pozwala niwelować zmarszczki, głównie w górnych partiach twarzy (np. zmarszczki poziome i pionowe czoła, tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki palacza wokół ust).

 • Wskazania: zmarszczki mimiczne
 • Czas trwania: ok. 30-60 min
 • Reakcja po zabiegu: może występować zaczerwienienie
 • Liczba wymaganych zabiegów: 1
 • Utrzymywanie się efektu: ok. 6 mies.
 • Specjalista wykonujący zabieg: lekarz
 • Dodatkowe informacje: zabieg nie sprawdzi się w przypadku zmarszczek, które powstają na skutek wiotczenia skóry lub utraty tkanki i objętości – w tym wypadku lepiej zastosować zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.
 • efekt zabiegu zależy m.in. od wieku, dawki oraz reakcji mięśni na toksynę botulinową i może różnić się od oczekiwań

Partie do wyboru:

 • zmarszczki pionowe i poziome czoła
 • lwia zmarszczka
 • kurze łapki

Dodatkowe oferty gabinetu:

Lorens & Lorens

Gabinet jest miejscem, gdzie upływ czasu spowalnia, a jego efekty są korygowane tak, by po przebytych tu zabiegach, patrząc w lustro, twarz rozpromieniał uśmiech. Specjaliści z Lorens & Lorens sprawią, że kurze łapki i linie marionetkowe przestają być irytujące, a zmarszczki na czole i w okolicach ust stają się przeszłością.

W ofercie można znaleźć takie zabiegi, jak: korekcja zmarszczek toksyną botulinową, wypełnianie, powiększanie i modelowanie ust, peelingi chemiczne czy mezoterapia igłowa. Co ważne, nad wszystkim czuwać będzie lekarz Piotr Lorens.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych klientów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: telefon w celu uzyskania informacji 696 908 928. Informacji udziela Lekarz medycyny Piotr Lorens wykonujący zabiegi.
W przypadku przekroczenia ilości jednostek podanych w opcjach 1. - 3. konieczna dopłata zgodnie z cennikiem gabinetu. 
Konieczna rezerwacja tel. 696 908 928 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Lorens & Lorens