zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Dla Ciała, Dla Duszy – masaże

Wybrany masaż, zabiegi spa z dojazdem do klienta z Dla Ciała, Dla Duszy – masaże

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Relaksacyjne zabiegi oraz masaże wykonywane w domu klienta

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta realizowana tylko z dojazdem do klienta
  • czas trwania: 60 lub 90 minut
  • dostępne masaże:
    • relaksacyjny – całe ciało
    • antycellulitowy z bańką chińską i drenażem limfatycznym – partie ciała: pośladki, uda
    • Lomi Lomi – całe ciało
  • zabieg SPA obejmuje: peeling ciała (bez twarzy) lub szczotkowanie i masaż wykonywany ciepłym olejkiem

Masaż relaksacyjny połączony z zabiegiem SPA i masażem twarzy skierowany jest do osób poszukujących rozluźnienia i ukojenia napiętych nerwów, sposobów by zwalczyć efekty zmęczenia, stresu oraz nawracające bóle głowy. Masaż relaksacyjny może pomóc wyciszyć się, zrelaksować, a dzięki temu lepiej radzić sobie z codziennymi obowiązkami i sprawami do załatwienia. Może także stanowić remedium na spięte mięśnie, problemy ze snem, problemy z koncentracją, brak cierpliwości dla najbliższych oraz pozwoli nabrać dystansu do problemów, które staja na naszej drodze.

Masaż antycellulitowy z bańką chińską oraz drenażem limfatycznym może wpłynąć na poprawę wyglądu sylwetki oraz samopoczucia. Rozluźnienie powięzi pozwala odprowadzić wodę do pobudzonych gruczołów, co w efekcie oznacza jej wydalenie z organizmu. Dodatkowo, masaż pozwala zmniejszać obrzęki, oczyścić organizm z toksyn, polepszyć ukrwienie skóry i mięśni, a także przyspieszyć metabolizm oraz regenerację komórek. Masaż ten wpływa też na zmniejszenie napięcia mięśni i bóli kręgosłupa.

Masaż Lomi Lomi / hawajski: do zabiegu wykorzystywany jest ciepły olej, który rozprowadza się na skórze. Masaż obejmuje całe ciało z wyłączeniem stref intymnych. Podczas zabiegu masażysta wykorzystuje dłonie, przedramiona i łokcie, a czasem zabieg jest wykonywany przez 2 specjalistów. Masaż wspiera uwolnienie ciała od napięć, a umysłu od złych emocji. Pomaga także w przywróceniu równowagi energetycznej. Integralną częścią całego masażu jest odpowiednio dobrana muzyka.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 308 922. Zabiegi są wykonywane z dojazdem do klienta. Wymagana jest dodatkowa opłata uzależniona od odległości od lokalizacji gabinetu (ul. Jana Ostroroga 29/155, Warszawa). Do 2 km dojazd bezpłatny, do 5 km opłata 10 zł, powyzej doliczana jest 1 zl za każdy dodatkowy kilometr. Plus opłata za parkometr jesli nie ma możliwości bezpłatnego parkowania. Masaż w godzinach 10:00-20:00 od poniedziałku do piątku, w soboty od 12:00 do 19:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach.

Dla Ciała, Dla Duszy – masaże

Prowadzony przez doświadczonego specjalistę gabinet, proponuje swoim klientom różnego rodzaje masaże i zabiegi. Dla Ciała, Dla Duszy – masaże to oferta dostępna z dojazdem do klienta, w ramach której, zainteresowani mogą zdecydować się na m.in. masaż klasyczny, twarzy Kobido, sportowy, drenaż limfatyczny, Lomi Lomi.