zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Dietino

Catering: dieta Wegetariańska, Wegańska lub Bezglutenowa i Bezlaktozowa z dostawą na 3 dni od 149 zł i więcej z Dietino

Wybierz opcję

Wyróżniki

Diety zawierają pełnowartościowe posiłki dedykowane wegetarianom, weganom lub osobom z nietolerancją glutenu i laktozy

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

Dieta Wegetariańska – zawiera starannie dobrane posiłki bez mięsa. Jej podstawą są duże ilości warzyw i owoców, niskotłuszczowy nabiał oraz wysokiej jakości tłuszcze roślinne.

Dieta Wegańska standardowa – zawiera odpowiednio skomponowane posiłki z wykluczeniem mięsa, ryb, nabiału, jaj, miodu i tłuszczy zwierzęcych. Jej podstawą są wysokiej jakości wegańskie zamienniki: produkty pełnoziarniste, warzywa, owoce, rośliny strączkowe.

Dieta Bezglutenowa i Bezlaktozowa – zawiera posiłki stworzone z myślą o osobach, które chcą zmniejszyć konsumpcję glutenu i mają obniżoną tolerancję dla przyjmowania laktozy. Jej podstawą są zamienniki produktów będących źródłem glutenu oraz roślinne odpowiedniki nabiału (np. tofu, mleko roślinne).

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://dietino.pl/zamowienie/#/. Podczas rezerwacji należy podać miasto, dietę, kaloryczność, termin realizacji cateringu oraz wpisać kod zabezpieczający w uwagach do zamówienia. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Dostawa na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Dietino

Szukając sposobu na pełnowartościowe posiłki, które nie wymagają czasu spędzonego na ich przygotowywaniu warto zdecydować się na usługi firmy cateringowej. Taką możliwość daje Dietino, której specjalnością są różnorodne diety składające się z 5 posiłków dziennie, powstających pod okiem dietetyka klinicznego i dostarczanych każdego dnia pod wskazany adres. Klienci mają do wyboru takie diety jak np. śródziemnomorska, wegetariańska, wegańska dla sportowców, bezglutenowa i bezlaktozowa lub sokowa.