Dental Sołowicz

Podskarbińska 7A/27, Warszawa

1, 2 lub 3 dowolne wypełnienia kompozytowe w Dental Sołowicz

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Wypełnienie ubytków pozwala przywrócić prawidłowy kształt zęba oraz jego czynność

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz dentysta
  • skład oferty: wypełnienie kompozytowe (1, 2 lub 3)

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 666 999 326. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów.

Dental Sołowicz

W położonym na warszawskiej Pradze gabinecie skorzystać można z licznych usług stomatologicznych i dentystycznych. W Dental Sołowicz pracują doświadczeni specjaliści wykonujący zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, profilaktyki oraz chirurgii stomatologicznej. Gabinet oferuje również usługę wybielania zębów