zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

MyDent MyMed Klinika Dentystyczna i Lekarska

Wolność 2, Warszawa

Skaling, fluoryzacja, polerowanie, piaskowanie oraz analiza stanu jamy ustnej w MyDent MyMed Klinika Dentystyczna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Higienizacja zębów może pomóc w zabezpieczeniu zębów przed szkodliwymi czynnikami

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
T
Tomasz
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 22, 2022
Gabinet kosmetyczny, kosmetyczki nie mają pojęcia
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 25, 2022
9 stycznia byłem pacjentem kliniki MyMed. Przyszedłem na przeprowadzenie kompleksowego czyszczenia zębów ( skaling, fluoryzacja, polerowanie oraz piaskowanie ). Po wyjściu z gabinetu udałem się do łazienki i splunąłem krwią myśląc że to pozostałe resztki. Niestety po opuszczeniu placówki krew cały czas napływała do ust. Po powrocie do domu dostałem silnego krwotoku którego nie mogłem powstrzymać. Jakimś cudem udało mi się dostać prywatnie do stomatologa. Krwotok był na tyle silny że ciężko było zlokalizować krwawienie. Przyczyną krwotoku były rozerwane dziąsła. Rany są postrzępione. Zaznaczam, że mam wykonane zdjęcia z gabinetu jak dokładnie wyglądałem po przyjściu. NIE POLECAM !! W TYM MIEJSCU PRACUJĄ NIEKOMPETENTNI LUDZIE ! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ! REKLAMACJA NIE ZOSTAŁA UZNANA. PO 2 TYGODNIACH ZOSTAŁEM ZAPROSZONY NA WIZYTĘ KONTROLNĄ NIE WIEM W JAKIM CELU.
A
Anna
14 Oceny10 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 12, 2022
Polecam, bardzo dobrze wykonany zabieg higienizacji
M
Magdalena
2 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
styczeń 3, 2022
Pani przeprowadzająca zabieg delikatnie mówiąc mało sympatyczna... jakby robiła łaskę, ze cokolwiek robi i cokolwiek mówi! Zdecydowanie wrócę do dotychczasowego miejsca... pomimo wyzszej ceny... customer experience kiepskie.
R
Roksana
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 9, 2021
Polecam :)
B
Bożena
13 Oceny9 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 29, 2021
Polecam, bardzo miła i fachowa obsługa
A
Agnieszka
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 11, 2021
Polecam, krótki termin oczekiwania na wizytę, bardzo miło i przyjmnie
B
Beata
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 5, 2021
Wizyta - PORAŻKA !!! Zabieg czyszczenia trwał niespełna 15 minut.... i był wykonany "na odwal się" !!!!! Higienistka podrażniła mi piaskowaniem dziąsła tak - że po tygodniu bolą mnie dziąśła. NIGDY WIĘCEJ TAM NIE PÓJDĘ !!!!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, fluoryzacja, polerowanie, piaskowanie i analiza stanu jamy ustnej
  • czas trwania zabiegu: 40 min
  • zabieg wykonuje: higienistka

Higienizacja składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest skaling (usunięcie kamienia nazębnego, płytki nazębnej z koron, korzeni i uzupełnień protetycznych) wykonywany najczęściej przy użyciu narzędzi ultradźwiękowych. Następny jest zabieg piaskowania, który polega na usunięciu z powierzchni szkliwa przebarwień pochodzących np. z herbaty, czerwonego wina, kawy, papierosów i innych barwiących produktów. Po piaskowaniu, powierzchnia zębów zostaje dokładnie wypolerowana. Kolejnym etapem jest wzmacniająca fluoryzacja.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 573 010 100. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Pacjenci, którzy wymagają dłuższego czasu zabiegu z powodu nadmiernego zanieczyszczenia – osadu i kamienia (brak regularnych wizyt higienizacyjnych) będą zapisywani na kolejne wizyty u higienistki, co może wiązać się dodatkowo z zakupem kolejnego grouponu na pakiet higienizacji Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MyDent MyMed Klinika Dentystyczna i Lekarska

Wizytówką firmy jest komfort, wygoda i partnerskie relacje z pacjentami. Wyspecjalizowani lekarze dbają o dobre samopoczucie podczas umówionego wcześniej spotkania oraz starają się minimalizować stres związany z leczeniem. MyDent specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. W ich ramach skorzystać można z usługi higienizacji zębów, wybielania, przeglądu stomatologicznego czy leczenia zachowawczego.