Prywatna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Jacek Lewicki

Wyścigowa 8b/17, Warszawa

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja w znieczuleniu bezigłowym za 149,99 zł w gabinecie stomatologicznym Jacka Lewickiego

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów profilaktycznych pomoże przywrócić zębom naturalną biel, ochronić je przed próchnicą i zadbać o piękniejszy uśmiech

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Joannatop reviewer helpful reviewer
14 Oceny14 reviews
listopad 12, 2021
Sympatyczny Pan Doktor. Szybko i profesjonalnie wyczyścił moje zęby
P
Paweł
2 Oceny1 reviews
maj 24, 2021
Profesjonalnie i dokładnie. Tylko chyba zabrakło jednego elementu czyli piaskowania. Reszta super.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, fluoryzacja i piaskowanie w znieczuleniu bezigłowym
  • zabieg wykonuje lekarz stomatolog Jacek Lewicki (13 lat własnej praktyki stomatologicznej w Niemczech)

Na początku lekarz osobiście wykonuje skaling polegający na usuwaniu kamienia z użyciem ultradźwięków i usuwające osad piaskowanie. Następnie zęby zostają pokryte fluorem, który wzmacnia szkliwo i czyni je mniej podatnym na próchnicę. W trakcie zabiegu wszystkie zęby zostają skontrolowane za pomocą kamery wewnątrzustnej wysokiej rozdzielczości (HD).

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 255 28 od pon. do pt. w godz. 10-17. Dostępne terminy wizyt: od pon. do pt. w godz. 9-12, 15-15:40, 15:40-16:20. O terminie zapisów decyduje kolejność zgłoszeń. Przed zakupem warto sprawdzić pierwsze wolne terminy. Usługa nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Prywatna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Jacek Lewicki

Jedną z zasad, jakimi kieruje się właściciel gabinetu, jest „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa”, co wyraża się w jego ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności i podnoszeniu kompetencji. Dowodem tych działań są liczne certyfikaty i dyplomy, a także przynależność do Izby Stomatologicznej Nadrenii i Academy Of Operative Dentistry.

Jacek Lewicki otworzył gabinet na warszawskim Służewcu po powrocie z Niemiec, gdzie przez 14 lat prowadził własną praktykę stomatologiczną. Zdobyte tam doświadczenia przełożyły się na charakter obecnego gabinetu – właściciel postanowił zapewnić swoim pacjentom jak najwyższy poziom świadczonych usług i dlatego też wyposażył placówkę w nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonywanie usług protetycznych, rozjaśnianie przebarwionych zębów i wypełnienia w technologii Multi Layering. W gabinecie znajduje się również urządzenie do diagnostyki rentgenowskiej i kamera wewnątrzustna.