Najlepsze z Groupon

Stomapol

Myśliborska 18/1 lok. 44, Warszawa (Białołęka)

Skaling, piaskowanie, polerowanie z konsultacją stomatologiczną i więcej za 149,99 zł w Stomapol

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profilaktyka jamy ustnej jest podstawą do utrzymania zdrowego, pięknego uśmiechu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Zabieg jest wykonywany przez profesjonalną higienistkę stomatologiczną.

Pakiet stomatologiczny obejmuje:

  • skaling
  • piaskowanie
  • polerowanie
  • konsultację stomatologiczną
  • fluoryzację

Zabieg skalingu może pomóc pozbyć się kamienia nazębnego okupującego zęby i najbardziej niedostępne przestrzenie międzyzębowe. Z kolei piaskowanie stosuje się w celu usunięcia przebarwień powstałych na skutek picia dużej ilości kawy, herbaty czy palenia papierosów. Następnym zabiegiem jest polerowanie, które polega na oczyszczeniu powierzchni zębów z nalotów, przebarwień i miękkich złogów, takich jak płytka nazębna. Pakiet wieńczy fluoryzacja, której zadaniem jest wzmocnienie szkliwa nazębnego. Zawarta dodatkowo w pakiecie konsultacja stomatologiczna, pozwoli uzyskać informacje o stanie uzębienia z uwzględnieniem planu ewentualnego leczenia.

Skaling i piaskowanie na terenie Warszawy? Pakiet zabiegów z konsultacją stomatologiczną? Sposób by zadbać o swoje zęby? Okazją by odpowiedzieć na te pytania może być wizyta w gabinecie Stomapol w Warszawie. Wyświetlana na stronie Groupon.pl oferta placówki dotyczy pakietu stomatologicznego. Zdecydowanie się na niego to szansa by w kompleksowy sposób oczyszczyć swoje zęby z kamienia nazębnego, przebarwień czy nalotów. Pozwoli to zatroszczyć się o stan i wygląd swoich zębów, stając się ważnym uzupełnieniem higieny jamy ustnej (poza codzienną profilaktyką).

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon podarunkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 394 70 75 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego co najmniej 2 tygodnie przed końcem ważności grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Stomapol

Gabinet prowadzi leczenie według zaleceń WCMID (The Word Congress of Minimal Invasive Dentistry), niezależnej międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów z całego świata. Specjalizuje się w stomatologii rekonstrukcyjnej i estetycznej (jako jedna z niewielu placówek w Polsce oferuje zabiegi przy użyciu najwyższej klasy kompozytów Renamel, których używa ponad 95% członków American Academy of Esthetc Dentistry). Ponadto proponuje usługi z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej i profilaktycznej, chirurgii, implantacji i protetyki. Warto wiedzieć, że Stomapol pomaga również w walce z bezdechem sennym, bruksizmem i zespołem chorobowych stawów skroniowo-żuchwowych TMJ.

Gabinet od wielu lat współpracuje m.in. z kliniką ALL Denture/dental clinic Denver USA w zakresie protetyki i implantologii oraz centrami badawczymi rozwijającymi nowe technologie firm Myerson, Lang Dental i Cosmedent. Założył go lekarz stomatolog Krzysztof Polanowski, który jest autorem ponad 50 publikacji naukowych i aktywnym członkiem grupy „Editorial Science Board”, międzynarodowego magazynu stomatologicznego Dentaltown USA. Co więcej, od ponad 14 lat prowadzi szeroką działalność edukacyjną w kraju i za granicą (m.in. na Litwie, Łotwie i w USA) – występował jako prelegent podczas 70 różnorodnych wykładów i szkoleń praktycznych o tematyce protetycznej, stomatologii estetycznej i nowoczesnych trendach w profilaktyce stomatologicznej.