Dawident Medica

ul. Stefana Starzyńskiego 18, Dawidy

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd stomatologiczny w Dawident Medica

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by usunąć kamień nazębny, dokładnie oczyścić przestrzenie międzyzębowe, uodpornić na próchnicę i zremineralizować szkliwo

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
  • skład pakietu: skaling, piaskowanie, fluoryzacja oraz przegląd jamy ustnej dla 1 osoby

Skaling ma na celu usunięcie kamienia, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową. Piaskowanie z kolei pomoże pozbyć się powierzchniowych przebarwień. Pielęgnacyjną wizytę w gabinecie zwieńczy fluoryzacja, która zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 451 066 620. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Klienci na miejscu mają zapewniony parking, a przy klinice funkcjonuje przystanek autobusowy ''Kwiatów Polnych'', linii: 715, 809. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Dawident Medica

Zlokalizowana między warszawskim Ursynowem, a Dawidami klinika stomatologiczna tworzona jest przez zespół lekarzy i specjalistów z dziedziny stomatologii i medycyny. Jej głównym celem jest sprawienie, aby każda wizyta była dla pacjenta komfortowa, dlatego na miejscu wykorzystywane są nowoczesne technologie, sprzęt oraz doświadczenie pracującego tu zespołu. W ofercie Dawident Medica dostępna jest m.in. profilaktyka, stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa, pedodoncja, protetyka, stomatologia estetyczna, wybielanie, chirurgia stomatologiczna, implantologia.