Edyta Balcer Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna

Gdecka 12/U1, Warszawa

1,2 lub 3 wypełnienia kompozytowe w Edyta Balcer Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wypełnianie ubytków zębów zabezpieczy je przed czynnikami niszczącymi oraz odmieni wygląd uśmiechu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz dentysta
  • skład pakietu: wypełnienia kompozytowe

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 484 819. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Edyta Balcer Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna

Gabinet stomatologiczny Edent-Grochów jest miejscem, w którym najważniejszym celem jest zadowolenie i dobre samopoczucie pacjenta w każdym wieku. Gabinet oferuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, profilaktyki, chirurgii czy protetyki. Zainteresowani mogą również zdecydować się na wybielanie zębów przy użyciu specjalistycznej lampy Beyond.