Centrum Zdrowia i Masaży

Dąbrowskiego 3, Katowice

Wybrany godzinny masaż orientalny od 119,99 zł w Centrum Zdrowia i Masaży w Katowicach (-33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie do wyboru masaże orientalne: balijski, bamboo lub Abhyanga

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
L
lilianna
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 5, 2022
Nie polecam. Zakupiłam na grouponie masaż orientalny za 119,99 (cena regularna 170,00). Na miejscu dowiedziałam się, że w ofercie jest masaż klasyczny lub relaksacyjny (cena regularna 130,00). Sam masaż przyjemny, ale chciałam wypróbować masaż zgodnie z ofertą na grouponie. Pomieszczenia nie grzeszą czystością, brak jednorazowej bielizny, jedynie 2 szlafroki i 2 pary klapek.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min
  • dostępne masaże:
    • balijski
    • Abhyanga
    • bamboo
  • możliwość wybrania masażu stemplami ziołowymi za dopłatą 25 zł
  • dodatkowo -20% na test dr Volla i test Vega (test obciążeń organizmu)

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 607 209 558, kontakt@centrumzdrowia.eu. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny przyjęć i rejestracja: pon.-pt. 10-19, sob. 10-14. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Centrum Zdrowia i Masaży

Szukając odpoczynku i miejsca, gdzie można kompleksowo zadbać o siebie, warto udać się do Centrum Zdrowia i Masaży. W gabinetach powstałych z myślą o wymagających, oczekujących fachowej porady i profesjonalnych usług klientach można zdecydować się na zabiegi terapeutyczne i z medycyny alternatywnej, masaże (m.in. klasyczny całościowy, bańką chińską, balijski, misami tybetańskimi, abhyanga, lomi lomi), ziołolecznictwo. W ofercie jest także alternatywne wspomaganie leczenia boreliozy poprzez terapie ziołowe, plazmoterapie, biorezonans, detoks.