Brak nowych powiadomień

Centrum Medyczne Profimed

Sokolska 3, Katowice

Masaż relaksacyjny lub kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją od 49,99 zł w Centrum Medycznym Profimed w Katowicach

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednio dobrany zabieg fizykoterapii jest dobrym rozwiązaniem na bolący kręgosłup, redukcję bólu mięśni, zwiększenie mobilności

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • fizykoterapia: m.in. pole magnetyczne, laser, prądy, lampa Solux
  • zabiegi są dostosowywane do potrzeb pacjenta
  • czas trwania masażu: 40 minut

Masaż kręgosłupa z konsultacją specjalisty? Najwyższy czas by zadbać o swoje samopoczucie? Profesjonalny zabieg dostosowany do potrzeb i dolegliwości? Okazją by odpowiedzieć na te pytania może być wizyta w Centrum Medycznym Profimed w Katowicach. Gabinet, poprzez współpracę z Groupon.pl, oferuje swoim klientom jeden z kilku zabiegów z zakresu fizykoterapii, uzupełniony o wybrany masaż i konsutlację ze specjalistą. Taki zestaw może pomóc nie tylko w walce z dotychczasowymi dolegliwościami, ale także w zakresie poprawy samopoczucia. Dostępny w ofercie Centrum Medycznego Profimed masaż klasyczny może być trafionym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Z uwagi na sytuację panującą w kraju i na świecie Centrum do odwołania nie będzie świadczyło usług. Wszystkich zainteresowanych prosi się o kontakt telefoniczny.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 140 545 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Medyczne Profimed

Bogata oferta usług medycznych oraz rehabilitacyjnych jest specjalnością placówki Profimed. Działający od 45 lat zakład jest miejscem, w którym można powrócić do pełnej sprawności. W centrum pracuje wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy przeprowadzają m.in. usługi rehabilitacyjne w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, krioterapii czy masażu. Oprócz tego pacjenci mogą skorzystać z pomocy psychoterapeuty, wykonać badania psychotechniczne, kliniczne i więcej.

Centrum Medyczne Profimed

Masaż, Masaż całego ciała