zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Bujany Konik Barber & Coffee Shop Poznań

Szamarzewskiego 11/1b, Poznań

Strzyżenie brody (29,99 zł), włosów (54,99 zł) i więcej w Bujany Konik Barber & Coffee Shop Poznań

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalne usługi z zakresu strzyżenia włosów i brody to okazja dla panów by zadbać o nienaganny wygląd

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ł
Łukasz
1 Oceny1 reviews
grudzień 20, 2021
Ciężko powiedzieć, fryzura która pokazałem przed cięciem była inna niż finalny efekt, który i tak został przykryty taką ilością pasty, jakbym smaru na wał korbowy nakładał - w domu po umyciu okazało się że jednak fryzura jest zgoła inna i niezbyt celnie ścięta do twarzy. No średnio, tak na 30%.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: każdej długości
  • dopłata do włosów dłuższych: brak

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 789 096 518. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Bujany Konik Barber & Coffee Shop Poznań

Utrzymany w klimacie retro barber shop, oferuje swoim klientom bogaty wybór usług fryzjerskich i pielęgnacyjnych. Doświadczony zespół barberów z Bujany Konik Barber & Coffee Shop Poznań nie tylko pomoże w dobraniu odpowiedniej fryzury, ale też doradzi jak pielęgnować włosy oraz brodę. Na miejscu strzyżenie odbywa się przy użyciu nożyczek, maszynki lub i brzytwy. Barber shop oferuje również bogaty wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów i zarostu.