Box in Time

Catering dietetyczny 5 dni diety wegańskiej 1000 kcal (164,99 zł) i więcej w Box in Time

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie catering dietetyczny z dietami bazującymi na produktach roślinnych oraz tygodniowy plan żywieniowy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • rodzaj diety: wegańska lub oczyszczająca
 • kaloryczność:
  • wegańska – 1000,1200,1500, 2000 kcal
  • oczyszczająca – ok. 1000 kcal
 • czas trwania: od 5 do 20 dni
 • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
 • wyłączenia: brak
 • obszar dostawy: darmowa na terenie całej Warszawy (poza teren Warszawy dowóz ustalany jest indywidualnie)
 • dni dostawy: od poniedziałku do piątku

Przykładowe dania:

 • Śniadanie: Omlet z pomidorami podany na miksie sałat z pieczywem razowym z pastą z fety
 • II Śniadanie: Plasterki pieczonego fileta z indyka serwowane ze szparagami, podane na liściach świeżej sałaty
 • Obiad: Filet z piersi kurczaka pod beszamelową pierzynką z kaszą jaglaną, surówką z kapusty włoskiej i koperkowym dressingiem
 • Podwieczorek: Delikatna, cytrynowa jogurtowa pianka z cząstkami świeżych owoców
 • Kolacja: Kofty z kurczaka podane z sosem tzatziki i świeżymi warzywami

Tygodniowy plan żywieniowy – wysyłany jest na podany przez klienta adres e-mail. Klient otrzymuje rozpiskę co przez 7 dni ma spożywać po wstępnym wywiadzie (przeprowadzany mailowo).


Dieta oczyszczająca – jest oparta głównie na produktach bogatych w błonnik pokarmowy, w tym owocach i warzywach. Zaleca się, by jeść od pięciu do dziewięciu porcji warzyw i owoców w ciągu dnia. By zapewnić odpowiednią ilość błonnika, należy wprowadzić do diety również orzechy, nasiona i całe ziarna.


Dieta wegańska: polega na wyłączeniu z jadłospisu produktów pochodzenia zwierzęcego. Bazuje na produktach roślinnych, takich jak warzywa, owoce, produkty zbożowe, pestki, orzechy i nasiona roślin strączkowych. Istotne jest odpowiednie zbilansowanie posiłków, aby dostarczały niezbędnych składników odżywczych.

Dla kogo: dla osób, które nie jedzą mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 573 001 705. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Z powodu wielu telefonów możliwość napisania SMS, firma oddzwoni gdy będzie to możliwe. Dodatkowo możliwość złożenia zamówienia poprzez email bok@boxintime.pl. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 15. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 15. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Box in Time

Firma specjalizuje się w przygotowywaniu cateringów dietetycznych dostarczanych na terenie Warszawy i okolic. Box in Time oferuje rozmaite diety z wykorzystaniem mięs, warzyw, nabiału, roślin i innych wysokiej jakości składników. Zainteresowani mogą zdecydować się na dietę wegetariańską, wegańską oraz dietę indydiwudalną.