Brak nowych powiadomień

Beauty Glow Studio Kosmetyki i Wizażu

Przedłużanie rzęs (od 79,99 zł) z uzupełnieniem (od 119,99 zł) w Studiu Kosmetyki i Wizażu Beauty Glow

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrana metoda pozwoli dodać spojrzeniu głębi bez utraty naturalnego wyglądu lub da spektakularny efekt mocno podkreślonych oczu

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj rzęs używanych podczas zabiegu: jedwabne
  • czas trwania zabiegu: 2,5-3 godz.

Jak podkreślić naturalną urodę? Co pozwoli nadać głębię spojrzeniu? Dlaczego rzęsy stanowią ważny element makijażu? Co pomoże wyglądać dobrze o każdej porze dnia i nocy? Czy przedłużanie rzęs nie osłabia ich? Jaką metodę wybrać? Czym różni się metoda 1:1 od metody wolumetrycznej? Który gabinet kosmetyczny w Krakowie oferuje szereg zabiegów upiększających spojrzenie? Chcąc poznać odpowiedź na te pytania warto skorzystać z oferty Groupon na przedłużanie rzęs w Krakowie. Salon Kosmetyki i Wizażu Beauty Glow w dzielnicy Krowodrza oferuje przedłużanie rzęs różnymi metodami, które odpowiednio dobrane pozwolą wydobyć atuty urody, ułatwić życie i usprawnić poranny make-up na długo.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Godziny otwarcia: pon. - pt., 10-20; sobota 10-14 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 40 70 40 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Glow Studio Kosmetyki i Wizażu

Mieszczące się przy ulicy Pigonia studio to miejsce z bogatą ofertą zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Ich zakres obejmuje nie tylko twarz, ale także ciało, co pozwala kompleksowo zadbać zarówno o swój wygląd, jak i samopoczucie. Klienci mogą wybierać pośród takich zabiegów, jak m.in. manicure i pedicure hybrydowy, henna brwi, przedłużanie rzęs, mezoterapia mikroigłowa, depilacja woskiem.

Beauty Glow Studio Kosmetyki i Wizażu

Brwi i rzęsy, Przedłużanie rzęs, Salony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.