Badania laboratoryjne w 10 profilach od 19,90 zł – ponad 200 lokalizacji w ponad 110 miastach w Centrum Medycznym Polmed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiety badań laboratoryjnych do wyboru: m.in. profil kostny, trzustkowy, metaboliczny, cukrzycowy, wątrobowy, kardiologiczny

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marta
2 Oceny2 reviews
kwiecień 26, 2021
Polecam! Na pewno wychodzi dużo taniej niż normalnie. Skierowano mnie do placówki partnerskiej, bo chciałam wykonać badania w sobotę - mimo wszystko daję maxa :)
M
Małgorzata
3 Oceny1 reviews
kwiecień 23, 2021
Jestem zadowolona z bardzo miłej obsługi i wykonanego zabiegu. Jedyny mankament, że dużo wody się przy tym lało i czasem leciało po szyji.
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
kwiecień 21, 2021
Badania zostały odwołane w pierwotnie wybranym miejscu, a firma zaproponowała inne lokalizacje w Łodzi, gdzie dojazd byłby bardziej utrudniony. Jednakże z uwagi na moje niezadowolenie, firma na drugi dzień skierowała mnie do laboratorium zlokalizowanym jeszcze bliżej mojego miejsca zamieszkania, a które nie było w wykazie. Jedną gwiazdkę zabrałem z uwagi na zamieszanie, niemniej jednak polecam bakiety badań firmy POLMED.
O
olgierd
1 Oceny1 reviews
kwiecień 13, 2021
Super
B
Barbara
4 Oceny1 reviews
kwiecień 13, 2021
Bardzo szybki termin wizyty . Miła i profesjonalna obsługa. Polecam
E
Ewa
3 Oceny3 reviews
marzec 24, 2021
Błyskawicznie, wzystko na najlepszym poziomie. Polecam.
A
Agnieszka
1 Oceny1 reviews
marzec 23, 2021
Zzapłaciłam połowę ceny, która jest pierwotnie, więc jak się nie cieszyć?
B
Bożena
9 Oceny2 reviews
marzec 12, 2021
Usługa wykonana profesjonalnie z sercem na 6+. Bożena
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Dostępne pakiety badań:

Profil kostny: ALP, wapń, fosfor, albumina

Profil trzustkowy: amylaza, ALP, glukoza, lipaza

Profil metaboliczny: glukoza we krwi, lipidogram, kreatynina, mocznik, białko całkowite, albumina, bilurbina całkowita, elektrolity, ALT, AST

Profil cukrzycowy: glukoza, lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG), HbA1C, hemoglobina glikowana, mocz (badanie ogólne), mikroalbuminuria, homocysteina

Profil reumatyczny: morfologia pełna, CRP, RF, OB, odczyn Waalera Rosego, kwas moczowy

Profil wątrobowy: ALat, ASpaT, GGTP, ALP, bilurbina

Profil nerkowy: kreatynina, mocznik, potas, sód, kwas moczowy, badanie ogólne moczu

Profil dziecko: morfologia pełna, żelazo, OB, ASO, CRP, glukoza, mocz (badanie ogólne)

Profil kardiologiczny: morfologia, ALaT, ASpaT, lipidogram, CK, glukoza, potas

Profil tarczycowy podstawowy: morfologia, TSH, FT3, FT4


Przygotowanie do badania:

  • Badania laboratoryjne – w warunkach standardowych krew powinna być pobierana na czczo, chyba że lekarz zadecyduje inaczej. Krew do badań laboratoryjnych pobierana jest w stanie spoczynku – należy przyjść kilka minut przed planowaną godziną pobrania krwi.
  • Lipidogram (cholesterol całkowity, triglicerydy, cholesterol HDL, cholesterol LDL) – przed badaniem pacjent powinien być na czczo przez 14 godzin. W dniu poprzedzającym badanie dieta powinna być lekkostrawna i niskotłuszczowa. Nie należy spożywać alkoholu ani wykonywać dużego wysiłku fizycznego.
  • Badanie ogólne moczu – do badania najlepszy jest mocz pobrany rano. Mocz należy pobrać do specjalnie do tych celów przeznaczonego pojemnika jednorazowego użytku. Badanie nie powinno być wykonywane w okresie miesiączkowania oraz w pierwszych trzech dniach po zakończeniu miesiączki.

Badania można zrealizować w ponad 200 renomowanych punktach diagnostycznych w ponad 110 miastach Polski.

Wykaz wszystkich punktów pobrań dostępny TUTAJ.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon należy wysłać e-mail na adres groupon@polmed.pl, podając imię, nazwisko, adres do faktury, PESEL, nr tel. komórkowego, adres e-mail, zakres zakupionego grouponu, kod zabezpieczający i kod grouponu, wybraną miejscowość i preferowany termin oraz godzinę wykonania badań. W odpowiedzi klient otrzyma na swój adres mailowy fakturę, datę i miejsce badania, a SMS-em kod autoryzacji świadczenia, który należy okazać w punkcie pobrań w wybranej placówce.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Medyczne POLMED

Działająca od 1999 roku ogólnopolska sieć prywatnych centrów medycznych zapewnia podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną, szeroko rozumianą diagnostykę (od badań laboratoryjnych po badania USG i RTG, EKG, audiometrię, spirometrię itp.), rehabilitację i stomatologię dla osób prywatnych, firm oraz instytucji na terenie całej Polski. Usługi realizuje poprzez sieć własnych Centrów Medycznych w największych miastach Polski (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Katowice, Olsztyn, Sosnowiec) oraz przez sieć ponad 2000 renomowanych placówek partnerskich. W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Centra Medyczne POLMED są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny wysokiej klasy. Pracownicy starają się, aby każdy pacjent mógł na miejscu uzyskać dostęp do jak największej liczby usług medycznych. Gwarancją dbałości o satysfakcję pacjentów jest certyfikat jakości ISO 9001:2015.