zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

Czerniakowska 71 Lok 101, Warszawa

Testy na obecność pasożytów (99 zł), alergiczne pokarmowe i wziewne (od 199,99 zł) i więcej w Biolumed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Testy wykonywane są metodą biorezonansową, która pomaga zidentyfikować rozmaite alergie pokarmowe, wziewne i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Kinga
1 Oceny1 reviews
wrzesień 22, 2021
Serdecznie polecam 😊
A
Annatop reviewer helpful reviewer
11 Oceny11 reviews
wrzesień 17, 2021
Pani Monika jest przecudowną osobą, zabieg testujący alergeny absolutnie bezbolesny i bardzo dokładny. Potwierdziły się alergie, o których już wiedziałam, że mam a wyszły też i nowe. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy jak na przykład fakt, że nie każdy kot uczula tak samo i to nie sama sierść powoduje reakcję alergiczną. A co powoduje? Dla tych, co nie wiedzą serdecznie POLECAM przyjść na badanie :) Można przyjść z własnym kurzem czy sierścią swoich zwierzaków, by na nie konkretnie się odczulić, co uważam, że jest super. Ja jestem już w trakcie odczulania i bardzo się cieszę, że trafiłam na tą ofertę i do Pani Moniki.
I
Irminahelpful reviewer
2 Oceny2 reviews
sierpień 4, 2021
Bardzo polecam, Pani Monika jest przesympatyczna i sama wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Poszłam z jakąś wiedzą i tylko potwierdziły się moje założenia dotyczące alergii. Pani Monika odpowiedziała na wszystkie pytania bardzo dokładnie i zaleciła co robić dalej.
A
Angelika
1 Oceny1 reviews
sierpień 4, 2021
Wszystko Ok! Polecam.
A
Ania
2 Oceny1 reviews
sierpień 3, 2021
Bardzo mila Pani. Bardzo sie spieszylam i pani przyjela mnie wczesniej
A
Anna
1 Oceny1 reviews
lipiec 23, 2021
Pani Monika jest bardzo profesjonalną i serdeczną osobą. Badanie przeprowadzone zostało w bezstresowej wręcz domowej atmosferze. Dowiedziałam się sporo na temat trapiących mnie alergii. Wrócę tu nie raz by kontynuować odczulanie. Serdecznie polecam.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
lipiec 12, 2021
godne polecenia
B
Beatahelpful reviewer
2 Oceny2 reviews
lipiec 8, 2021
Polecam każdemu, kto zmaga się z problemami alergii. Do tego przesympatyczna Pani Monika, która świetnie zna się na swojej pracy :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: do 45 minut
  • specjalista wykonujący zabieg: terapeuta
  • forma opisu badania/zabiegu: wydruk
  • konsultacja w pakiecie: tak
  • testy alergiczne: więcej informacji na stronie
  • borelioza: więcej informacji na stronie

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 818 901. Oferta obowiązuje w godz. otwarcia gabinetu: pon.-pt. 09-18. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 4. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Biolumed

Gabinet specjalizuje się w diagnostyce i terapii metodą biorezonansu magnetycznego. Doświadczony specjalista, przy wykorzystaniu aparatury Bicom®Optima pomaga w znalezieniu przyczyn wielu dolegliwości i chorób. Na miejscu wykonywana jest diagnostyka i terapia alergii, boreliozy oraz innych obciążeń organizmu, takich jak: wirusy, bakterie, pasożyty, grzyby, metale ciężkie i więcej.