Whamaku Kody Promocyjne

 • Bestsellery
  Oferta online

  Odkryj Bestsellery w wHAMAKu.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 18/9/2021
  Zobacz warunki
 • Darmowa dostawa
  Oferta online

  Darmowa Dostawa Zakupów od 200 zł w wHAMAKu.pl

  SPRAWDŹ
  wygasa 18/9/2021
  Zobacz warunki

Popularne Kody Promocyjne Whamaku na czerwiec 2021

Opis koduRodzajWygasa
Darmowa Dostawa Zakupów od 200 zł w wHAMAKu.plOferta online18 wrz 2021
Odkryj Bestsellery w wHAMAKu.plOferta online18 wrz 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w whamaku.pl

W hamaku pl banner

Jak wykorzystać oferowany przez whamaku.pl kod promocyjny?

Żeby skorzystać z kodu zniżkowego, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i go zapisać, a potem podać przy finalizowaniu zamówienia. Oferty online można obejrzeć, klikając „Skorzystaj” i „Kup teraz”. Wtedy otworzy się strona sklepu i ceny będą od razu niższe.

Jak odesłać zamówienie z whamaku.pl za zwrotem pieniędzy?

Zakupy, które są nieuszkodzone i nie noszą śladów użytkowania można zwrócić bez konieczności podania powodu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Należy odesłać zapakowany towar wraz z wypełnionym protokołem zwrotu, który można znaleźć na dedykowanej stronie.

Jak złożyć reklamację zamówienia z whamaku.pl?

Przez dwa lata od zakupu na produkty przysługuje rękojmia na wypadek wystąpienia ich wad. Trzeba zwrócić produkt, opisawszy rodzaj wady, oraz pożądaną odpowiedź firmy, która nadejdzie w ciągu 14 dni. Sprzedawca może obniżyć cenę, zwrócić pieniądze za zwrotem towaru (w ostateczności), usunąć wadę, lub wymienić produkt na sprawny. Szczegóły i formularz reklamacyjny są dostępne na firmowym portalu.

Czy whamaku.pl prowadzi sprzedaż stacjonarną?

Nie, firma sprzedaje tylko drogą elektroniczną.

Jak dostarczone zostanie moje zamówienie z whamaku.pl?

Firma przyjmuje płatności przelewami tradycyjnymi, online (PayU, PayPal), i za pobraniem. Whamaku.pl dostarcza kurierami DPD. Realizacja zamówienia trwa 4-10 dni roboczych, a sama dostawa zazwyczaj 1. Strona firmowa zawiera cennik z listą czasów dostawy.

Bądź w kontakcie z whamaku.pl

Pracownicy firmy są dostępni pod numerami 600 055 695 i 25 7533057, przez formularz, a także adresem e-mail sklep@whamaku.pl.

Śledź trendy z whamaku.pl

Firma whamaku.pl jest obecna na platformach Facebook, Instagram (@whamaku.pl), Twitter (@whamaku), YouTube i Pinterest. Jest też blog sklepu i powiązany blog o hamakach.

2 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj wHAMAKu.pl

Whamaku.pl to polski sklep internetowy, które specjalizuje się w mieszkaniowych, domowych i ogrodowych hamakach. Bardzo prosto jest wykorzystać oferowany przez Whamaku kod promocyjny i wyposażyć się w hamak, a wraz z nim, jak wierzy firma, szansę na komfort, bezpieczeństwo, spokój, a przede wszystkim niezwykłą wewnętrzną harmonię i ład w codziennym życiu, które można osiągnąć, wisząc między drzewami. Bo ostatecznie, hamak to nie tylko przedmiot, to filozofia, którą sklep chce szerzyć w Polsce.

Zgarnij więcej oszczędności z wHAMAKu.pl

Na whamaku.pl klienci znajdą szczegółowe instrukcje i poradniki dotyczące wszystkich aspektów związanych z hamakami, od porad dotyczących wyboru, w tym liczne zdjęcia i galerie nadsyłane przez ich użytkowników, a także artykuły o różnicach między różnymi typami i rekomendacjach dla konkretnych potrzeb, a także o konserwacji hamaków, oraz dwa blogi o hamakach i powiązanej z nimi filozofii życiowej. Sklep oferuje też newsletter, gdzie można przeczytać o nowościach i promocjach, a także konkursy dla klientów.

Popularne w wHAMAKu.pl

Whamaku.pl ma niezrównany na krajowym rynku wybór hamaków wszelkich rodzajów. Znajdą się tu więc hamaki z organicznej bawełny, dla potrzebujących rehabilitacji, hamaki wiszące, stelażowe, dziecięce, fotele hamakowe, hamaki gniazda, hamaki turystyczne, jak i liczne akcesoria i dodatki. Wszystko to w licznych przyciągających oko kolorach i stylach. Wykorzystując oferowany przez Whamaku rabat można też skusić się na produkty takich marek jak La Siesta, Lesovik, Amazonas i Koala i spróbować zaznać hamakowego pokoju.

Dostępne dzisiaj

Oferty2