Zniżki LINK4

 1. OFERTA ONLINE
  5 użyto dzisiaj
  -7% Przy Zakupie OC I AC Przez Internet

  Dla kupujących ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC przez internet czeka 7% zniżki. Zapoznaj się z ofertą Link4 i zaoszczędź na ubezpieczeniu

 2. OFERTA ONLINE
  5 użyto dzisiaj
  Wykup OC Online

  Ubezpiecz swój samochód bez schodzenia z krzesła.

 3. OFERTA ONLINE
  3 użyto dzisiaj
  Podwójna Super Marka Dla LINK4

  LINK4 został uznany za najbardziej rozwojową i rozpoznawalną markę na polskim rynku w aż dwóch kategoriach: ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe.

 4. OFERTA ONLINE
  3 użyto dzisiaj
  Bezpieczna Jazda Się Opłaca, Bo W Link4 Kasa Wraca

  Kupując polisę w LINK4 możesz dostać licencję NaviExpert i wziąć udział w promocji Kasa Wraca.

 5. OFERTA ONLINE
  3 użyto dzisiaj
  Zmień Ubezpieczyciela Na Link4

  I oszczędź -7% na zakupie ubezpieczenia przez internet.

 6. OFERTA ONLINE
  3 użyto dzisiaj
  Aktualności I Promocje

  Sprawdź.

 7. OFERTA ONLINE
  3 użyto dzisiaj
  Wybierz Link4

  Kup ubezpieczenie komunikacyjne online i oszczędzaj.

 8. OFERTA ONLINE
  3 użyto dzisiaj
  Poznaj Cenę Polisy W 60 Sekund

  Sprawdź.

 9. OFERTA ONLINE
  3 użyto dzisiaj
  Ochrona W Razie Wypadku

  Kalkulator OC i pakietu OC+AC

 10. OFERTA ONLINE
  3 użyto dzisiaj
  W LINK4 Kasa Wraca

  Kupując polisę w LINK4 możesz dostać licencję NaviExpert i wziąć udział w promocji Kasa Wraca.

 11. OFERTA ONLINE
  3 użyto dzisiaj
  Płać Punktami Za Usługi W Link4

  Dzieki udziałowi w programie Payback Link4 pozwala swoim klientom na zakup produktów ubezpieczeniowych za zgromadzone punkty. Dowiedz sie jak bezgotówkowo zapłacić za polisę OC, pakiet OC+AC, ubezpieczenie turystyczne lub ubezpieczenie domu bądź mieszkania.

 12. OFERTA ONLINE
  3 użyto dzisiaj
  Lepsza Oferta Energii Elektrycznej Z Link4 I Lumi

  Dołącz do klientów Link4 i ciesz się najkorzystniejsza ofertą za prąd od PGE Centrum (LUMI). To się opłaca!

Wygasłe kupony rabatowe

Czasami kupon, który stracił ważność, nadal może być użyty, wiec spróbuj go wykorzystać.

 1. OFERTA ONLINE
  Zyskaj Nawet 560zł Na OC + AC

  Promocja kasa wraca.

  Kupon stracił ważność 25/10/2018 CEST
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA jest wiodącą, stale rozwijającą się firmą na polskim rynku ubezpieczeń. Zaistniała dzięki zaoferowaniu polskim kierowcom nowego, wygodnego sposobu ubezpieczenia samochodu przez telefon lub internet, czyli tzw. ubezpieczenia komunikacyjnego typu direct, co wzbudziło duże zainteresowanie i przyciągnęło klientów. Od 2009 r. Link4 należy do grupy RSA – czołowego ubezpieczyciela w 130 krajach na całym świecie. Bazując na jej 300-letnim doświadczeniu, Link4 stale przekształca swoje produkty i usługi, dostosowując je do światowych standardów ubezpieczeń. Dzięki temu firma ma do zaoferowania swoim klientom szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych, jak również wiele możliwości obniżenia składki, co czyni ją niezwykle konkurencyjną na rynku ubezpieczeń.

4 główne cechy wyróżniające Link4 na rynku ubezpieczeń:

- możliwość załatwiania wszelkich spraw przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod jednym numerem telefonu,
- szybka pomoc – w razie potrzeby Link4 dociera do klienta w 30 minut,
- klient sam decyduje, gdzie i kiedy ma przyjechać rzeczoznawca, by wycenić powstałą szkodę oraz gdzie ją naprawić i jak rozliczyć,
- klient nie traci zniżek na OC i AC nawet w razie kolizji.

W trosce o wygodę klientów z Link4 można skontaktować się telefonicznie, przez internet lub spotkać się z przedstawicielem w placówce. Warto dodać, że firma, jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct, otrzymała certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód.

Jakie usługi dostępne są w Link4?
Link4 to firma godna zaufania, w której można ubezpieczyć samochód, mieszkanie, podróż, a także swój biznes. O jakości oferowanych usług świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: HR Dream Team, Lampart 2018, Great Place to Work, Rzecznik Standardu Etyki, Gwiazda Jakości Obsługi 2018, Super Marka 2018, Inwestor w Kapitał Ludzki 2017.

Jak skorzystać z kuponu promocyjnego?
Dostępne promocje są nie tylko atrakcyjne cenowo, ale również łatwe w realizacji. Wystarczy kliknąć przycisk „Skorzystaj”, aby otworzyło się nowe okno. W tym miejscu można zapoznać się ze szczegółami oferty. Aby skorzystać z promocji, należy kliknąć „Kup Teraz” – użytkownik automatycznie zostaje przekierowany na stronę internetową Link4. Na wszystkich, którzy zdecydują się skorzystać z kodów rabatowych, czekają atrakcyjne oferty, dzięki którym za ubezpieczenie można zapłacić o wiele mniej.

Ile czasu jest ważny kupon promocyjny?
Kupony dostępne na stronie Groupon posiadają swoją określoną ważność. Warto zatem na bieżąco śledzić promocje, by nie przegapić żadnej atrakcyjnej oferty.

Dlaczego warto skorzystać z rabatów Groupona?
Dzięki swojej silnej i stabilnej pozycji Groupon ma możliwość negocjować korzystniejsze ceny z największymi firmami takimi jak Link4. Na użytkowników czekają atrakcyjne kupony promocyjne oraz zniżki, dzięki którym cena za ubezpieczenie samochodu, domu, podróży czy biznesu okaże się niższa niż można się tego spodziewać. Groupon nieustannie pracuje nad poszerzaniem oferty kuponów rabatowych, ale już teraz może zaoferować użytkownikom atrakcyjne zniżki.

Czy można podzielić się ciekawymi ofertami Link4 ze swoimi znajomymi?
Warto, aby jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się o atrakcyjnych promocjach i rabatach, które oferuje portal Groupon. Można to zrobić na kilka sposobów: po kliknięciu w ofertę pojawi się ikonka odpowiadająca danemu portalowi social media (Facebook, Twitter, Pinterest, Google+). Do dyspozycji jest również tradycyjny e-mail.

Jak działają kody rabatowe