Microsoft Kody

Poznaj Zniżki dla Uczniów i Studentów z Microsoft
Poznaj Zniżki dla Uczniów i Studentów z Microsoft
SPRAWDŹ
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  3 Miesiące za 4 zł w Game Pass Ultimate z Microsoft

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/6/2021
  Zobacz warunki
 • Karta podarunkowa
  Oferta online

  Pomysł na Prezent: Cyfrowy Bon Upominkowy Xbox w Microsoft

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/10/2021
  Zobacz warunki
 • Darmowa dostawa
  Oferta online

  Darmowa Dostawa Standardowa z Microsoft

  SPRAWDŹ
  wygasa 22/9/2021
  Zobacz warunki
 • Promocja
  Oferta online

  Złap Rabaty na Konsole i Akcesoria do Xbox z Microsoft

  SPRAWDŹ
  wygasa 22/9/2021
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Oszczędź do 1760 zł na Zakupie Twojego Surface od Microsoft

  SPRAWDŹ
  wygasa 22/9/2021
  Zobacz warunki

Popularne Kody Microsoft na czerwiec 2021

Opis koduRodzajWygasa
Oszczędź do 1760 zł na Zakupie Twojego Surface od MicrosoftOferta online22 wrz 2021
Złap Rabaty na Konsole i Akcesoria do Xbox z MicrosoftOferta online22 wrz 2021
Darmowa Dostawa Standardowa z MicrosoftOferta online22 wrz 2021
Poznaj Zniżki dla Uczniów i Studentów z MicrosoftOferta online22 wrz 2021
Pomysł na Prezent: Cyfrowy Bon Upominkowy Xbox w MicrosoftOferta online30 paź 2021
3 Miesiące za 4 zł w Game Pass Ultimate z MicrosoftOferta online30 cze 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w sklepie Microsoft

Microsoft pl banner

Jak wykorzystać kody Microsoftu?

Aby użyć oferty online, należy kliknąć „Skorzystaj” a potem „Kup teraz”, żeby przenieść się na stronę sieci i wykorzystać niższe ceny. Aby wykorzystać kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać znaki, które się pojawią, a następnie podać je przy składaniu zamówienia.

Jak otrzymam zamówienie z firmy Microsoft?

Wśród przyjmowanych form płatności są karty, PayPal, i opłaty przez telefon. Zamówienia cyfrowe są dostępne od razu, a fizyczne wysyłane kurierem UPS. Czasy dostawy i lista cen są dostępne na firmowej witrynie.

Gdzie znajdę salony korporacji Microsoft?

Microsoft nie prowadzi fizycznych sklepów, ale jego produkty można znaleźć w każdym sklepie z artykułami informatycznymi w Polsce, a wiele dołączanych jest od razu do komputerów.

Co zrobić, kiedy zamówienie ze strony Microsoft się nie spodoba?

Zakupy fizyczne, które są nieuszkodzone i nie noszą śladów użytkowania można zwrócić bez konieczności podania powodu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Należy odesłać zapakowany towar wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. Z zakupów cyfrowych można zrezygnować w ciągu 30 dni za zwrotem pieniędzy, a cykliczne subskrypcje anulować.

Jak złożyć reklamację zamówienia z firmy Microsoft?

Gdy produkt wykaże wadę w ciągu dwóch lat od kupna, można zgłosić reklamację. Trzeba przekazać firmie informacje o produkcie i naturze wady, a także o swoich żądaniach. Ustosunkowanie się do reklamacji nastąpi w ciągu 14 dni. Microsoft może obniżyć cenę, zwrócić pieniądze za zwrotem towaru (jeżeli żadna inna opcja nie jest możliwa), usunąć wadę, lub wymienić produkt na sprawny. Ponadto, na wiele produktów przysługuje dodatkowa gwarancja, czasami można też ją przedłużyć za opłatą.

Bądź w kontakcie z firmą Microsoft

Z konsultantami firmy można porozmawiać przez chat.

Śledź trendy z marką Microsoft

Microsoft można obserwować w portalach Facebook, Instagram (@microsoftpolska) i YouTube. Prowadzi też blog.

6 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?
Średnia ocena 4.1 gwiazdek
Wszystkie oceny 11

Odkryj Microsoft

Microsoftu nie trzeba przedstawiać. Założona przez Billa Gatesa i Paula Allena firma odpowiedzialna za system Windows, pakiet Office, i konsolę Xbox jest wszędzie dookoła nas. Kierując się hasłem „Wierzymy w ludzkie możliwości”, przedsiębiorstwo zwiększa możliwości rozwoju ludzi i firm na całym świecie. Firma oferuje zniżkowy kod Microsoft, który pozwala w ten sposób nabyć innowacyjne, kompleksowe rozwiązania codziennych, jak i niecodziennych problemów i pozwolić swojemu potencjałowi rozwinąć skrzydła, a swojemu czasowi dać się zaoszczędzić.

Zgarnij więcej oszczędności z Microsoft

Microsoft oferuje newsletter dla biznesu, w którym profesjonaliści i przedsiębiorcy znajdą nowości, porady, i informacje o optymalnym wykorzystywaniu produktów Microsoftu do osiągania swoich celów. Firma prowadzi blog-stronę z aktualnościami firmowymi, a także aplikację mobilną z nowościami, przez co łatwo i w szybki do spersonalizowania sposób można zapoznawać się z sytuacją w kraju, na świecie, i w technologiach. Produkty Microsoftu tworzą spójny, bezszwowy ekosystem w którym jest ciągłość stylu i łączności od konsol Xbox, przez Windows, aż po Office czy Skype.

Popularne w Microsoft

Microsoft odpowiada za wiele produktów, które używane są wszędzie: Windows 10, czyli system operacyjny, który kupuje się raz, i który przez regularne aktualizacje zawsze jest na czasie; Office, pakiet aplikacji biurowych, Xbox czy Skype. Przez obniżające ceny kody promocyjne Microsoft można robić wszystko od przerzucania zdjęć z urządzenia na urządzenie na media społecznościowe, przez granie w 4K i rozmawianie wideo z ludźmi z całego świata, aż po tworzenie rzeczy od najprostszej prezentacji po najbardziej skomplikowany model biznesowy, Microsoft otwiera możliwości.

Dostępne dzisiaj

Oferty6