Brak nowych powiadomień

Microsoft Kody

Oferty Specjalne od Microsoft
Oferty Specjalne od Microsoft
SPRAWDŹ
 • 50zł rabatu
  Oferta online

  -50 zł na Xbox One S od Microsoft

  SPRAWDŹ
  wygasa 21.03.2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Surface Pro 7 dla Firm do 1150 zł Taniej od Microsoft

  SPRAWDŹ
  wygasa 21.03.2021
  Zobacz warunki
 • Oferta specjalna
  Oferta online

  Surface Book 2 -1900 zł od Microsoft

  SPRAWDŹ
  wygasa 21.03.2021
  Zobacz warunki
 • Nowości
  Oferta online

  Nowość: Xbox Series S od Microsoft

  SPRAWDŹ
  wygasa 21.03.2021
  Zobacz warunki
 • Nowości
  Oferta online

  Nowa Konsola Xbox Series X od Microsoft

  SPRAWDŹ
  wygasa 21.03.2021
  Zobacz warunki
 • Zniżka studencka
  Oferta online

  Oferty na Oprogramowanie dla Studentów od Microsoft

  SPRAWDŹ
  wygasa 21.03.2021
  Zobacz warunki

Popularne Kody Microsoft na marzec 2021

Opis koduRodzajWygasa
Nowa Konsola Xbox Series X od MicrosoftOferta online21 mar 2021
Nowość: Xbox Series S od MicrosoftOferta online21 mar 2021
Surface Book 2 -1900 zł od MicrosoftOferta online21 mar 2021
Surface Pro 7 dla Firm do 1150 zł Taniej od MicrosoftOferta online21 mar 2021
Oferty Specjalne od MicrosoftOferta online21 mar 2021
-50 zł na Xbox One S od MicrosoftOferta online21 mar 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w sklepie Microsoft

Microsoft pl banner

Jak wykorzystać kody Microsoftu?

Aby użyć oferty online, należy kliknąć „Skorzystaj” a potem „Kup teraz”, żeby przenieść się na stronę sieci i wykorzystać niższe ceny. Aby wykorzystać kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać znaki, które się pojawią, a następnie podać je przy składaniu zamówienia.

Jak otrzymam zamówienie z firmy Microsoft?

Wśród przyjmowanych form płatności są karty, PayPal, i opłaty przez telefon. Zamówienia cyfrowe są dostępne od razu, a fizyczne wysyłane kurierem UPS. Czasy dostawy i lista cen są dostępne na firmowej witrynie.

Gdzie znajdę salony korporacji Microsoft?

Microsoft nie prowadzi fizycznych sklepów, ale jego produkty można znaleźć w każdym sklepie z artykułami informatycznymi w Polsce, a wiele dołączanych jest od razu do komputerów.

Co zrobić, kiedy zamówienie ze strony Microsoft się nie spodoba?

Zakupy fizyczne, które są nieuszkodzone i nie noszą śladów użytkowania można zwrócić bez konieczności podania powodu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Należy odesłać zapakowany towar wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. Z zakupów cyfrowych można zrezygnować w ciągu 30 dni za zwrotem pieniędzy, a cykliczne subskrypcje anulować.

Jak złożyć reklamację zamówienia z firmy Microsoft?

Gdy produkt wykaże wadę w ciągu dwóch lat od kupna, można zgłosić reklamację. Trzeba przekazać firmie informacje o produkcie i naturze wady, a także o swoich żądaniach. Ustosunkowanie się do reklamacji nastąpi w ciągu 14 dni. Microsoft może obniżyć cenę, zwrócić pieniądze za zwrotem towaru (jeżeli żadna inna opcja nie jest możliwa), usunąć wadę, lub wymienić produkt na sprawny. Ponadto, na wiele produktów przysługuje dodatkowa gwarancja, czasami można też ją przedłużyć za opłatą.

Bądź w kontakcie z firmą Microsoft

Z konsultantami firmy można porozmawiać przez chat.

Śledź trendy z marką Microsoft

Microsoft można obserwować w portalach Facebook, Instagram (@microsoftpolska) i YouTube. Prowadzi też blog.

7 dostępnych ofert

Odkryj Microsoft

Microsoftu nie trzeba przedstawiać. Założona przez Billa Gatesa i Paula Allena firma odpowiedzialna za system Windows, pakiet Office, i konsolę Xbox jest wszędzie dookoła nas. Kierując się hasłem „Wierzymy w ludzkie możliwości”, przedsiębiorstwo zwiększa możliwości rozwoju ludzi i firm na całym świecie. Firma oferuje zniżkowy kod Microsoft, który pozwala w ten sposób nabyć innowacyjne, kompleksowe rozwiązania codziennych, jak i niecodziennych problemów i pozwolić swojemu potencjałowi rozwinąć skrzydła, a swojemu czasowi dać się zaoszczędzić.

Zgarnij więcej oszczędności z Microsoft

Microsoft oferuje newsletter dla biznesu, w którym profesjonaliści i przedsiębiorcy znajdą nowości, porady, i informacje o optymalnym wykorzystywaniu produktów Microsoftu do osiągania swoich celów. Firma prowadzi blog-stronę z aktualnościami firmowymi, a także aplikację mobilną z nowościami, przez co łatwo i w szybki do spersonalizowania sposób można zapoznawać się z sytuacją w kraju, na świecie, i w technologiach. Produkty Microsoftu tworzą spójny, bezszwowy ekosystem w którym jest ciągłość stylu i łączności od konsol Xbox, przez Windows, aż po Office czy Skype.

Popularne w Microsoft

Microsoft odpowiada za wiele produktów, które używane są wszędzie: Windows 10, czyli system operacyjny, który kupuje się raz, i który przez regularne aktualizacje zawsze jest na czasie; Office, pakiet aplikacji biurowych, Xbox czy Skype. Przez obniżające ceny kody promocyjne Microsoft można robić wszystko od przerzucania zdjęć z urządzenia na urządzenie na media społecznościowe, przez granie w 4K i rozmawianie wideo z ludźmi z całego świata, aż po tworzenie rzeczy od najprostszej prezentacji po najbardziej skomplikowany model biznesowy, Microsoft otwiera możliwości.

Dostępne dzisiaj

Oferty7