Brak nowych powiadomień

avast kody

Do -39% na Avast Premium Security w avast
Do -39% na Avast Premium Security w avast
SPRAWDŹ
 • Super oferta
  Oferta online

  Small Office Protection 549zł za 10 urządzeń na Rok w avast

  SPRAWDŹ
  wygasa 17.05.2021
  Zobacz warunki
 • Oferta specjalna
  Oferta online

  Endpoint Protection dla Biznesu na avast

  SPRAWDŹ
  wygasa 17.05.2021
  Zobacz warunki
 • Promocja
  Oferta online

  Ochrona Urządzeń MAC w avast

  SPRAWDŹ
  wygasa 17.05.2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Chroń iPhone lub iPad z avast

  SPRAWDŹ
  wygasa 17.05.2021
  Zobacz warunki
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  Odkryj Avast Premium Security na System Android od avast

  SPRAWDŹ
  wygasa 17.05.2021
  Zobacz warunki
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  Skuteczna Ochrona Firmy z avast

  SPRAWDŹ
  wygasa 17.05.2021
  Zobacz warunki

Popularne kody avast na marzec 2021

Opis koduRodzajWygasa
Odkryj Avast Premium Security na System Android od avastOferta online17 maj 2021
Chroń iPhone lub iPad z avastOferta online17 maj 2021
Ochrona Urządzeń MAC w avastOferta online17 maj 2021
Endpoint Protection dla Biznesu na avastOferta online17 maj 2021
Small Office Protection 549zł za 10 urządzeń na Rok w avastOferta online17 maj 2021
Do -39% na Avast Premium Security w avastOferta online17 maj 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w sklepie firmy Avast

Avast pl banner

Jak wykorzystać promocyjny kod Avast?

Oferty online można obejrzeć, klikając „Skorzystaj” i „Kup teraz”. Wtedy otworzy się strona sklepu i ceny będą od razu niższe. Żeby wykorzystać kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i go zapisać, a potem podać przy finalizowaniu zamówienia.

Jakie formy dostawy oferuje Avast?

Klienci mogą płacić online kartą bądź przez platformę PayPal. W większości przypadków wydanie numeru seryjnego produktu jest natychmiastowe i można od razu przystąpić do pobierania zakupionego programu.

Czy można zwracać zakupy z firmy Avast?

W przypadku zamówień cyfrowych, klientom przysługuje prawo do zwrotu w ciągu 30 dni za pełnym zwrotem pieniędzy. nie trzeba podawać powodu. To samo prawo przysługuje w razie odmowy wyrażenia zgody na zmieniane warunki umowy, wtedy zwrot pieniędzy jest proporcjonalny do zużytego czasu trwania subskrypcji. Sposób wystąpienia o zwrot zależy od produktu i dystrybutora. Dalsze informacje można znaleźć na stronie zwrotów.

Czy Avast prowadzi pomoc techniczną?

Tak. Obejmuje to obszerną sekcję najczęściej zadawanych pytań, a także możliwość skontaktowania się z pracownikami firmy w skomplikowanych przypadkach. Można wykupić bogatsze programy wsparcia technicznego, które obejmują wszelkie możliwe problemy informatyczne.

Czy Avast ma sklepy stacjonarne w Polsce?

Nie, firma prowadzi sprzedaż tylko przez Internet, ale pudełkową formę wielu jej produktów można nabyć w wielu sklepach z elektroniką i oprogramowaniem.

Bądź w kontakcie z pracownikami firmy Avast

Odpowiedzi na najczęstsze pytania i pomoc pracowników są dostępne na stronie kontaktu.

Śledź trendy z marką Avast

Avast jest obecny na platformach Facebook, Instagram (@avast_antivirus) i Twitter (@avast_antivirus). Ma też polskojęzyczny blog.

7 dostępnych ofert

Odkryj avast

Avast to światowy lider w ochronie komputerów, smartfonów, i użytkowników, którego rozwiązania bronią już ponad 400 milionów ludzi na całym świecie i zapobiegają 350 milionom ataków na tydzień. Firmę nagrodzono tytułami produktu roku 2018 i antywirusa o najmniejszym wpływie na wydajność komputera. Wykorzystując promocyjny kod do Avasta nabywa się wiedzę, że można spać spokojnie i nie martwić się utratą danych, atakami szantażowymi, wykradzeniem danych do kart kredytowych czy pieniędzy z konta.

Zgarnij więcej oszczędności z avast

Firmowy newsletter informuje użytkowników o nowościach, promocjach i wyprzedażach, a także chwilowych ofertach na produkty czy akcjach mających na celu poprawę bezpieczeństwa online. Avast publikuje blog, gdzie można przeczytać o ochronie danych na platformach PC, Mac, czy na smartfonach i nauczyć się bezpieczniejszych praktyk. Temu samemu celowi służy Akademia Zagrożeń Online. Firma prowadzi też charytatywną fundację, która pracuje na rzecz polepszenia jakości życia ludzi na całym świecie od samego początku do samego końca życia.

Popularne w avast

Avast zapewnia klientom, w zależności od potrzeb, zarówno darmowe jak i płatne programy różniące się funkcjonalnością i poziomem wsparcia technicznego. Oprócz słynnego antywirusa, znajdziemy tu kompleksowe pakiety mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa komputera czy smartfonu i bezpieczne korzystanie z Internetu czy płacenie. Pobierając oferowany przez Avast kod rabatowy, można też wyposażyć swój sprzęt w VPN, który zapewni prywatność i uchroni przez geo-fencingiem ograniczającym dostęp do usług do niektórych krajów, a także zoptymalizować jego pracę.

Dostępne dzisiaj

Oferty7