Brak nowych powiadomień

DOZ.pl Oferty

 • Super oferta
  Oferta online

  Probiotyki

  Dopasowane do Twoich Potrzeb. Wszystkie oferty DOZ.pl są dostępne wyłącznie przy zamówieniach na wybrane produkty z dostawą DHL lub InPost. DOZ.pl nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych.

  SPRAWDŹ
  wygasa 30.04.2021
  Zobacz warunki
 • Trendy
  Oferta online

  Rzuć Palenie

  Preparaty wspomagające zerwanie z nałogiem palenia papierosów. Wszystkie oferty DOZ.pl są dostępne wyłącznie przy zamówieniach na wybrane produkty z dostawą DHL lub InPost. DOZ.pl nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych.

  SPRAWDŹ
  wygasa 30.06.2021
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Ciśnieniomierze

  Ciśnieniomierz, akcesoria do ciśnieniomierzy i pulsometry: ciśnieniomierz naramienny, nadgarstkowy, zegarowy, automatyczny, półautomatyczny, elektroniczny dla dorosłych i dzieci. Wszystkie oferty DOZ.pl są dostępne wyłącznie przy zamówieniach na wybrane produkty z dostawą DHL lub InPost. DOZ.pl nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych.

  SPRAWDŹ
  wygasa 30.09.2021
  Zobacz warunki
 • Trendy
  Oferta online

  Preparaty Czosnkowe

  Korzystne działanie czosnku nie podlega dyskusji, ale co, jeśli nie przepadamy za jego smakiem? Rozwiązaniem są kapsułki z czosnku, tabletki z czosnkiem czy syrop czosnkowy. Wszystkie oferty DOZ.pl są dostępne wyłącznie przy zamówieniach na wybrane produkty z dostawą DHL lub InPost. DOZ.pl nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych.

  SPRAWDŹ
  wygasa 21.09.2022
  Zobacz warunki
 • Darmowa dostawa
  Oferta online

  Darmowa Dostawa Powyżej 299 zł

  Zrób zakupy powyżej 299zł i nie płać za przesyłkę. Bezpłatna dostawa dotyczy zarówno wysyłki kurierem DHL, jak i wysyłki do paczkomatu. DOZ.pl nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych. Wszystkie oferty DOZ.pl są dostępne wyłącznie przy zamówieniach na wybrane produkty z dostawą DHL lub InPost.

  SPRAWDŹ
  wygasa 31.03.2021
  Zobacz warunki
 • Dla dzieci
  Oferta online

  Laktatory

  Ręczne i elektroniczne oraz elektryczne odciągacze pokarmu. Wszystkie oferty DOZ.pl są dostępne wyłącznie przy zamówieniach na wybrane produkty z dostawą DHL lub InPost. DOZ.pl nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych.

  SPRAWDŹ
  wygasa 31.12.2021
  Zobacz warunki
 • Dla dzieci
  Oferta online

  Witaminy dla Dzieci

  Witaminy wspomagające odporność dla dzieci i niemowląt w kroplach, syropie, drażetkach, żelkach, multiwitaminy. Wszystkie oferty DOZ.pl są dostępne wyłącznie przy zamówieniach na wybrane produkty z dostawą DHL lub InPost. DOZ.pl nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych.

  SPRAWDŹ
  wygasa 31.03.2021
  Zobacz warunki
 • Wyprzedaż
  Oferta online

  Wyprzedaż

  Sprawdź szeroką ofertę dermokosmetyków, suplementów diety i produktów roślinnych. Wszystkie oferty DOZ.pl są dostępne wyłącznie przy zamówieniach na wybrane produkty z dostawą DHL lub InPost. DOZ.pl nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych.

  SPRAWDŹ
  wygasa 31.03.2021
  Zobacz warunki
 • Nowości
  Oferta online

  Zadbaj o Włosy i Skórę

  Wakacyjne słońce zrobiło swoje? Skorzystaj z oferty DOZ.pl i zregeneruj swoje ciało. Wszystkie oferty DOZ.pl są dostępne wyłącznie przy zamówieniach na wybrane produkty z dostawą DHL lub InPost. DOZ.pl nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych.

  SPRAWDŹ
  wygasa 31.03.2021
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  Zrzuć Zbędne Kilogramy

  Sprawdź. Wszystkie oferty DOZ.pl są dostępne wyłącznie przy zamówieniach na wybrane produkty z dostawą DHL lub InPost. DOZ.pl nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych.

  SPRAWDŹ
  wygasa 31.12.2020
  Zobacz warunki
 • Ograniczona czasowo
  Oferta online

  Końcówki Serii

  Produkty z krótką datą ważności. Wszystkie oferty DOZ.pl są dostępne wyłącznie przy zamówieniach na wybrane produkty z dostawą DHL lub InPost. DOZ.pl nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych.

  SPRAWDŹ
  wygasa 31.03.2021
  Zobacz warunki

Popularne Oferty DOZ.pl na grudzień 2020

Opis koduRodzajWygasa
LaktatoryOferta online31 gru 2021
Darmowa Dostawa Powyżej 299 złOferta online31 mar 2021
Preparaty CzosnkoweOferta online21 wrz 2022
CiśnieniomierzeOferta online30 wrz 2021
Rzuć PalenieOferta online30 cze 2021
ProbiotykiOferta online30 kwi 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w DOZ.pl

Doz pl banner DOZ.pl to najnowocześniejszy i największy w Polsce portal zdrowotny. Od wielu lat łączy opcję zamawiania produktów z szerokiego asortymentu, który liczy obecnie już ponad 20 tysięcy produktów, z profesjonalną opieką medyczną i farmaceutyczną, a także wielkim zakresem wiedzy o potrzebach profilaktyki zdrowotnej, co pozwala mu zapewniać swoim klientom nieporównywalną jakość opieki i usług. Firma szczyci się tym, że jest największym źródłem informacji o zdrowiu, na którym naprawdę można polegać, i które dostępne jest nieustannie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Większość usług Doz.pl dostępna jest nie tylko przez przeglądarką internetową na firmowej stronie, ale i przez intuicyjną, prostą w obsłudze aplikację, która dostępna jest na systemy mobilne Android i iOS, i która pozwala zaoszczędzić na czasie i dynamicznie reagować na zmieniające się potrzeby. Firma szczyci się wysokimi standardami bezpieczeństwa, zarówno z punktu widzenia prawa farmaceutycznego i przestrzegania zasad bezpieczeństwa przy obchodzeniu się z lekami, jak i bezpieczeństwa płatności i ochrony danych klientów, a zamówienia dostarczane są tanio i szybko przy użyciu kurierów, a większe zamówienia są dostarczane gratis.

Wśród innych korzyści, na jakie mogą liczyć kupujący na stronie DOZ.pl, trzeba wymienić niskie ceny leków i produktów nierefundowanych, chociażby z takich powszechnych kategorii jak leki przeciwbólowe, leki na przeziębienia, szczególnie przydatne w sezonach przejściowych, czy produkty dedykowane dzieciom w różnych grupach wiekowych, a także popularne suplementy, witaminy, i zioła. Klientom przysługują też oczywiście bezpłatne porady wykwalifikowanych farmaceutów, ale też bezpłatne konsultacje lekarskie, co szczególnie wyróżnia firmę i jest przydatne zwłaszcza, jeżeli weźmie się pod uwagę warunki dużego obciążenia polskiej służby zdrowia i przysłowiowych kolejek, z którymi pacjenci muszą się codziennie zmagać. Wisienką na torcie jest to, jak szeroki jest asortyment firmy, zwłaszcza leków, które gdzie indziej są bardzo trudno dostępne bądź sieroce. Wynika to częściowo z tego, że korzystając ze strony internetowej, zamawia się bezpośrednio z firmowych magazynów, które są szczególnie dobrze zaopatrzone.

Jak mogę wykorzystać w aptece DOZ.pl kod rabatowy?

Kod rabatowy możesz wykorzystać podczas zakupów w aptece internetowej DOZ.pl Kod przepisz w odpowiednie pole w formularzu, podczas składania zamówienia. Kwota zamówienia zostanie pomniejszona automatycznie.

Jaką formę wysyłki mogę wybrać w aptece internetowej DOZ.pl?

W aptece internetowej Doz możesz wybrać wysyłkę kurierem DHL, wysyłkę do paczkomatu lub punktu DHL, lub odbiór osobisty w jednej z aptek Doz w całym kraju. Jeśli zamawiasz leki na receptę, musisz je odebrać osobiście w aptece Doz, okazując ważną, oryginalną receptę.

Czy apteka Doz realizuje zamówienia poza granicę Polski?

Tak, apteka Doz realizuje zamówienia do następujących krajów: Austria, Belgia, Czechy, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Słowacja, Bułgaria, Chorwacja, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Monaco, Rumunia, Słowenia, Węgry, Włochy, Wielka Brytania. Obszary wyłączone z obsługi: Wyspy Normandzkie: Alderney, Jersey, Guernsey, Sark, Herm i Les Miniquires, Jethou, wyspa Man, Gibraltar, Wyspy Kanaryjskie, Baleary (Majorka, Minorka, Ibiza), Sardynia i Korsyka. Wysyłka za granicę kosztuje 29,99 zł i jest obsługiwana przez firmę kurierską DHL, w przypadku zamówień na kwotę powyżej 299,99 zł wysyłka za granicę jest bezpłatna.

W jaki sposób mogę opłacić moje zamówienie w aptece internetowej Doz?

Jeśli zamierzasz odebrać swoje zamówienie osobiście w aptece, możesz opłacić je gotówką lub kartą przy odbiorze. W przypadku wysyłki kurierskiej zamówienie możesz opłacić online, przez system PayU.

Czy w aptece Doz mogę zwrócić zakupione produkty?

W aptece internetowej Doz nie ma możliwości zwrotu zakupionych produktów ze względu na wymogi prawa polskiego. Więcej informacji o polityce zwrotów przeczytasz na stronie internetowej w zakładce Reklamacje i zwroty.

W jakich godzinach mogę skontaktować się z obsługą apteki internetowej Doz?

Możesz skontaktować się obsługą apteki internetowej Doz 7 dni w tygodniu, 24h na dobę, pod numerem telefonu: 800 110 110.

Bądź w kontakcie z Doz.pl

Możesz skontaktować się z obsługą apteki internetowej Doz, dzwoniąc na bezpłatną infolinię: 800 110 110, działającą 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Możesz również wysłać e-mail na adres: pomoc@doz.pl.

Adres korespondencyjny:

DOZ.PL Sp. z o.o

Ul. Gillette 11

94-406 Łódź

Bądź na bieżąco z Doz.pl

11 dostępnych ofert

Odkryj DOZ.pl

DOZ.pl to apteka internetowa, która oferuje preparaty medyczne, leki na receptę, a także sprzęt medyczny i kosmetyki, jak i minerały, suplementy diety, witaminy, i zioła. W asortymencie znajdują się popularne maści, tabletki i syropy, jak i trudno dostępne na rynku lekarstwa. Dodatkowo, na portalu można skorzystać z bezpłatnych porad medycznych i konsultacji lekarskich. W zakładce Wyprzedaże można znaleźć oferty i niższe ceny na wybrane preparaty i kosmetyki. Jeśli chcesz dodatkowo zaoszczędzić, zamawiając w aptece DOZ.pl, kod rabatowy dostępny jest w serwisie Groupon.

Zgarnij więcej oszczędności z DOZ.pl

W aptece internetowej DOZ.pl znajdziesz tysiące produktów, w tym również leki trudno dostępne i sieroce, a także maści, syropy i tabletki na receptę. Na stronie możesz skorzystać z takich usług jak bezpłatna porada lekarska i darmowa konsultacja z farmaceutą, co jest jeszcze prostsze niż w aptekach stacjonarnych. Dodatkowo, wysyłka do wybranej apteki DOZ.pl jest bezpłatna, a za zamówione produkty możesz zapłacić w ratach. Apteka DOZ.pl udostępnia również aplikację mobilną i ogromną bazę wiedzy medycznej, zawierającą porady zdrowotne, encyklopedię leków i katalog placówek medycznych oraz aptek.

Popularne w DOZ.pl

W ofercie apteki DOZ.pl znajdziesz leki przeciwbólowe, które pomogą Ci uśmierzyć ból głowy, ból zęba, ból mięśni, ból gardła czy ból menstruacyjny. Na stronie DOZ.pl znajdują się zarówno tabletki z ibuprofenem i paracetamolem, jak i punktowe maści czy żele o działaniu przeciwbólowym. Chcesz dodatkowo zaoszczędzić, kupując w aptece DOZ.pl? Rabat otrzymasz, wpisując kod, który znajdziesz w serwisie Groupon. Jeśli nie wiesz, na który z dostępnych środków się zdecydować, zasięgnij fachowej porady farmaceuty, który pomoże ci wybrać najlepszy lek przeciwbólowy.

Dostępne dzisiaj

Oferty11