Beglossy Kody Rabatowe

Oszczędzaj na Pudełkach w Subskrypcji z beGLOSSY
Oszczędzaj na Pudełkach w Subskrypcji z beGLOSSY
SPRAWDŹ
 • Pospiesz się
  Oferta online

  Zobacz Poprzednie Edycje Pudełek z beGLOSSY

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/12/2021
  Zobacz warunki
 • Musisz to mieć
  Oferta online

  Rozpocznij Męską Przygodę z beGLOSSY for Men

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/12/2021
  Zobacz warunki
 • Trendy
  Oferta online

  BOX na Wyjątkową Okazję: Edycje Specjalne od beGLOSSY

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/12/2021
  Zobacz warunki
 • Nie przegap
  Oferta online

  GOLDENBOX już od 95 zł w beGLOSSY

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/12/2021
  Zobacz warunki
 • Super oferta
  Oferta online

  Od 54 zł za Pudełko Kosmetyków od beGLOSSY

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/12/2021
  Zobacz warunki
 • Darmowa dostawa
  Oferta online

  Darmowa Dostawa dla Zamówień od 150 zł w beGLOSSY

  SPRAWDŹ
  wygasa 30/12/2021
  Zobacz warunki

Popularne Kody Rabatowe Beglossy na październik 2021

Opis koduRodzajWygasa
Od 54 zł za Pudełko Kosmetyków od beGLOSSYOferta online30 gru 2021
GOLDENBOX już od 95 zł w beGLOSSYOferta online30 gru 2021
BOX na Wyjątkową Okazję: Edycje Specjalne od beGLOSSYOferta online30 gru 2021
Rozpocznij Męską Przygodę z beGLOSSY for MenOferta online30 gru 2021
Zobacz Poprzednie Edycje Pudełek z beGLOSSYOferta online30 gru 2021
Oszczędzaj na Pudełkach w Subskrypcji z beGLOSSYOferta online30 gru 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach z beGLOSSY

beGLOSSY pl banner

Jak wykorzystać oferowany przez beGLOSSY kod rabatowy?

Aby skorzystać z oferty online, należy kliknąć „Skorzystaj”, zapoznać się z jej treścią, a potem kliknąć na „Kup teraz”, żeby przenieść się na stronę sklepu i dokonać zakupów, wykorzystując niższe ceny. Aby skorzystać z kodu zniżkowego, należy kliknąć „Pobierz kod” i zapisać kod, który się wyświetli, a następnie podać go przy finalizowaniu zamówienia.

Czy beGLOSSY ma fizyczne sklepy?

Nie, beGLOSSY działa tylko przez Internet.

Jak działają zamówienia z beGLOSSY?

Można wybrać miesięczną subskrypcję opłacaną co miesiąc albo płatny z góry pakiet na kilka miesięcy. Jeżeli zamówisz pudełko w pierwszej połowie miesiąca, poznasz jego zawartość dopiero po tym, jak je otrzymasz. Pierwsza edycja pudełka na dany miesiąc jest wysyłana w jego pierwszej połowie, następne w ciągu czterech dni roboczych od dnia zamówienia. Dostawy są wykonywane za pośrednictwem kuriera. Klienci otrzymują numer przewozowy, aby móc śledzić przesyłki.

Jak zwrócić zamówienie z beGLOSSY?

Wszystkim klientom przysługuje prawo do zwrócenia zamówienia bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru poprzez wysłanie do beGLOSSY oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a następnie, w ciągu 14 dni od daty złożenia oświadczenia, odesłanie lub dostarczenie sklepowi zamówienia. Dalsze warunki, regulamin i formularz oświadczenia znajdują się na stronie firmy.

Jak reklamować zamówienie z beGLOSSY?

W razie wadliwości produktów beGLOSSY, należy złożyć reklamację w biurze obsługi klienta drogą e-mailową pod adresem kontakt@beglossy.pl. Sprzedawca ustosunkuje się wobec reklamacji w ciągu czternastu dni, a w razie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zaoferuje wymianę produktów, a jeżeli będzie to niemożliwe, zwrot pieniędzy. Dalsze informacje można znaleźć w regulaminie sklepu.

Bądź w kontakcie z beGLOSSY

Z pracownikami beGLOSSY można się skontaktować drogą elektroniczną pod adresem kontakt@beglossy.pl, dzwoniąc na (22) 34-998-34 (pon.-pt., 9-17), oraz przez formularz na stronie firmy.

Śledź trendy z beGLOSSY

beGLOSSY można obserwować na platformach Facebook i Instagram.

7 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj beGLOSSY

beGLOSSY to cudowne pudełko z co najmniej pięcioma kosmetykami dobranymi przez najlepsze ekspertki, które możesz znaleźć pod swoimi drzwiami co miesiąc, aby móc przetestować i pokochać nowe, atrakcyjne produkty kosmetyczne przed innymi, a potem podejmować poinformowane decyzje przy zakupach. Wykorzystaj wynegocjowany z beGLOSSY kod rabatowy i ciesz się doskonałym designem i eksperckimi decyzjami pudełek beGLOSSY, w tym limitowanych edycji i wersji dla mężczyzn. Wybierz beGLOSSY i wkrocz do świata piękna!

Zgarnij więcej oszczędności z beGLOSSY

beGLOSSY dba o swoich klientów i wie, jak zabiegany jest współczesny świat, dlatego oferuje newsletter, który daje subskrybentom rabat, ale przede wszystkim regularne informacje o wszystkich nowościach, ofertach i promocjach. Co więcej, każda subskrypcja do pudełka wiąże się z jednorazowym wypełnieniem krótkiej, ale profesjonalnie zaprojektowanej ankiety, która pozwala stworzyć profil piękna, aby poznać Twoje indywidualne kosmetyczne potrzeby. Na dodatek, lojalni klienci gromadzą punkty, które mogą wymieniać na darmowe pudełka, wszystko to, aby zapewnić najlepszą możliwą satysfakcję.

Popularne w beGLOSSY

beGLOSSY umieszcza w swoich pudełkach starannie wyselekcjonowane, najlepsze nowości od międzynarodowych, ale i polskich marek takich, o których każdy słyszał, jak Chanel, Joanna, L’Oreal Paris, Gucci, Olay, Aussie, L’Occitane, Nivea i Nivea Men, Pantene, Fa, David Beckham, Old Spice i Yves Saint Laurent. Przez oferowane przez beGLOSSY rabaty możesz cieszyć się profesjonalnym doborem najwyższej jakości kosmetyków, nie musząc rezygnować z innych przyjemności w życiu. Z beGLOSSY, wszystko jest dla Ciebie.

Dostępne dzisiaj

Oferty7