Zdrowy Seans

Syriusza 30, gab. 69, Gliwice

Wizyta fizjoterapeutyczna w gabinecie Zdrowy Seans (do -29%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by za pomocą ruchu i innych czynników fizycznych przywrócić sprawność oraz możliwość cieszenia się zdrowiem w pełni

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: wizyta fizjoterapeutyczna
  • czas trwania: 60 min

Konsultacja i terapia fizjoterapeutyczna ma na celu zdiagnozowanie przyczyny problemu pacjenta oraz wprowadzenie terapii dostosowanej do jego potrzeb i stanu zdrowia. Terapia jest pomocna w leczeniu ostrego i przewlekłego bólu mięśni i stawów, w powrocie do sprawności po urazach oraz pomoc w poprawie zdrowia i samopoczucia.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 265 006. Godziny otwarcia: pon.-pt. 8-20. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Zdrowy Seans

Chcąc zatroszczyć się o swoje zdrowie i sprawność ruchową warto skorzystać z usług fizjoterapeutów, którzy posiadają szeroką wiedzę, doświadczenie, a także zaangażowanie oraz pasję. Wszystko to możliwe jest podczas wizyt fizjoterapeutycznych w gabinetach Zdrowy Seans.