Najlepsze z Groupon

Zabawa Park

Białystok

Wejście open do parku zabaw dla 1 dziecka za 27,99 zł w Zabawa Park (do -32%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Mnóstwo atrakcji na powierzchni niemal 3000 m², np.: trampoliny, park linowy, labirynty, automaty do gier, strefa dla najmłodszych

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 1 opcji

Wejście open do parku zabaw od poniedziałku do piątku:

  • 27,99 zł zamiast 39 zł za wejście dla 1 dziecka

Bilet uprawnia do korzystania z ogólnodostępnych atrakcji parku:

  • trampoliny
  • park linowy
  • labirynty
  • automaty do gier
  • strefa dla najmłodszych

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia: pon.-pt. 12-21, sob.-niedz. 10-21. Możliwy kontakt: 731 039 039, 791 039 039. Regulamin parku dostępny tutaj. Rodzice lub opiekunowie wchodzą za darmo. Oferta nie obejmuje przyjęć urodzinowych, jest to groupon na wejściówkę do parku zabaw.   Bilet wejściowy uprawnia do korzystania z ogólnodostępnych atrakcji parku. Dodatkowo płatne są usługi dodatkowe oraz gastronomia. Zabawa możliwa jest przez cały dzień roboczy do momentu, gdy użytkownik zdecyduje się opuścić lokal. Bilet wejściowy działa jeden raz przy wejściu i wyjściu przez bramkę. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zabawa Park

Zlokalizowany w Łodzi rodzinny park rozrywki oferuje wiele możliwości zabawy na powierzchni niemal 3000 m². Na małych gości czekają takie atrakcje jak: 3-kondygnacyjny labirynt skryty w olbrzymim urodzinowym torcie, zjeżdżalnie, automaty do gier (np. koszykówka, koparka, golf, cymbergaj), baseny z kulkami, park linowy (m.in. ze ścianką wspinaczkową, kolorowym tunelem, mostem linowym i mostem z klocków) oraz miejsce do zabaw kreatywnych i arena z trampolinami obejmująca ok. 500 m². Dla najmłodszych dzieci do lat 3 stworzono specjalną, odrębną strefę, w której znajduje się minikącik zabaw z minibasenem wypełnionym piłeczkami, zjeżdżalnia oraz tor z przeszkodami. Na miejscu można również uzupełnić poziom energii w rodzinnej restauracji.