White & Beauty

Tęczowa 83 w/2, Wrocław

Wybielanie zębów lampą Beyond od 299,99 zł w gabinecie White & Beauty

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:02:06:34
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zabieg lampą Beyond pozwala szybko uzyskać znaczny efekt wybielenia oraz pozbyć się przebarwień po paleniu tytoniu, piciu kawy i herbaty

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 21, 2022
Spektakularny efekt wybielenia w przemiłej atmosferze! Na pewno w przyszłości powtórzę. Polecam z całego serca! 😊

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
  • czas trwania zabiegu: 15 minut (proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty)
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (zabieg należy powtarzać od 4 miesięcy do 2 lat)
  • konsultacja w cenie: tak

Warunki

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 536 586 027. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

White & Beauty

Zlokalizowany we Wrocławiu salon należy do jednej z największych sieci gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Salony dostępne są w takich miastach jak: Poznań, Łódź, Warszawa i Kraków. Do wykonywania zabiegów wykorzystywane są poparte certyfikatami, zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami oraz dyrektywą UE, środki i preparaty. Odwiedzający mogą skorzystać z wybielania lampą Beyond, akceleratorem halogenowym lub elektroluminescencyjnym. Dostępna jest także innowacyjna usługa remineralizacji, która wzmacnia szkliwo, odbudowując je na poziomie strukturalnym.