White & Beauty

Kiełczowska 14a/2, Wrocław

Wybielanie zębów lampą Beyond od 299,99 zł w gabinecie White & Beauty

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:16:28:56
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zabieg lampą Beyond pozwala szybko uzyskać znaczny efekt wybielenia oraz pozbyć się przebarwień po paleniu tytoniu, piciu kawy i herbaty

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
  • czas trwania zabiegu: 15 minut (proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty)
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (zabieg należy powtarzać od 4 miesięcy do 2 lat)
  • konsultacja w cenie: tak

Laserowe wybielanie zębów, jest to zabieg przy użyciu nowoczesnego akceleratora halogenowego i żelu organicznego. Substancję aplikuje się na zęby, a następnie naświetla się lampą. Procedura wykonywana jest trzykrotnie, czyli 3 razy 15 min., co daje łączny czas zabiegu 45 minut.

Warunki

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 887 167 548. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

White & Beauty