Viktori Studio

2 lokalizacji

Fitness, stretching i taniec: karnety na 4-12 wybranych zajęć w Viktori Studio (do -33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by wzmocnić i wyrzeźbić ciało, zadbać o większą gibkość lub nauczyć się nowych kroków i układów tanecznych w dobrym towarzystwie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • dostępne zajęcia: stretching, high heels, jazz funk, tabata, dance kids, mind body lub functional
  • czas trwania zajęć: 1 godz.
  • grafik zajęć i pozostałe informacje dostępne na miejscu

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 788 359 085. Dni i godziny otwarcia: pon.-sob. od 8:00 do 22:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Viktori Studio

Zlokalizowane w Lublinie przy ul. Lubartowskiej i Dobrzańskiego Bohdana kluby sportowe posiadają w ofercie różnorodne zajęcia ruchowe, a także usługi kosmetologiczne i poprawiające samopoczucie. Specjalności Viktori Studio jest fitness, stretching i taniec nowoczesny i towarzyski dla dzieci i dorosłych. Na miejscu można również zadbać o gładką skórę dzięki depilacji laserowej lub pastą cukrową. Dopełnieniem oferty jest masaż, np. klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy, liftingujący twarzy.