ul. Wolności 311, Zabrze

Organizacja imprezy dla nawet 12 graczy za 189,99 zł w The Mystery Room w Zabrzu

Wybierz opcję

Wyróżniki

Ciekawe scenariusze i pokoje pełne zagadek oraz łamigłówek to pomysł na świętowanie rozmaitych okazji w gronie przyjaciół

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Paulina
3 Oceny2 reviews
luty 8, 2020
Wspaniała zabawa! Warto wybrac się z rodziną albo znajomymi.

O tej ofercie

Oferta

  • 189,99 zł za organizację imprezy dla starszych i młodszych graczy w pokoju zagadek (do 12 osób)

Impreza obejmuje 2 pokoje: Porwanie i Przygoda w Afryce (bez zamiany pokoi pomiędzy grupami) – nie dotyczy to grup do 6 osób, a także:

  • korzystanie z wyposażonej salki poczęstunkowej (wyposażonej w rożne atrakcje, np. koło fortuny, tablice do pisania, sztućce jednorazowe, możliwość puszczenia swojej muzyki); salka może pomieścić do 25 osób
  • animator na życzenie klienta
  • pamiątkowe zdjęcie
  • prezenty ukryte w pokojach (po dostarczeniu ich przez uczestników zabawy i wcześniejszemu ustaleniu z organizatorami)
  • sprzątanie po imprezie

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon może zostać wysłany także w formie prezentu do wybranej osoby. Z grouponu można skorzystać w dowolny dzień i w dowolnych godzinach po wcześniejszym ustaleniu tel. Celem gry jest odnalezienie hasła, a nie klucza, który stanowi tylko symbol – w przypadku złego samopoczucia lub niebezpieczeństwa można swobodnie opuścić pokój. Pomieszczenie jest monitorowane i obserwowane przez Mistrza Gry, z którym istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu. Dostępne są niezbędne sprzęty przeciwpożarowe i pierwszej pomocy, łącznie z przeszkolonymi pracownikami. Kontakty elektryczne są odpowiednio oznaczone i zabezpieczone.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 292 001 (rezerwacji można dokonać również w niedzielę).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

The Mystery Room

Przeniesiona do rzeczywistości gra komputerowa to ciekawy sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny czy znajomych. W rozgrywce mogą brać udział zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Na gości czeka Mistrz Gry oraz dwa pokoje, różniące się klimatem i zagadkami. Celem zabawy jest wydostanie się z pomieszczenia przed upływem wyznaczonego czasu. Potrzebna jest więc współpraca, zaangażowanie, umiejętność logicznego myślenia i kreatywność każdego uczestnika. The Mystery Room zaprasza do gry grupy od 2 do 5 osób (większa liczba graczy do uzgodnienia), organizuje urodziny, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie itp. Dodatkową usługą są także mobilne pokoje typu escape the room, zarówno u klientów, jak i w terenie.