Szkoła Nauki Jazdy OSK-GoL

Jaskółcza 5/21, Bydgoszcz

2 godz. jazd doszkalających (49,99 zł) lub kurs na prawo jazdy kat. B (749,99 zł) w OSK-GoL w Bydgoszczy

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs na prawo jazdy kat. B obejmuje 30 godzin teorii (w grupach maks. do 10 osób) i 30 godzin praktyki na samochodach Nissan Micra

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 49,99 zł zamiast 100 zł za 2 godz. jazd doszkalających,
  • 94,99 zł zamiast 200 zł za 4 godz. jazd doszkalających,
  • 139,99 zł zamiast 300 zł za 6 godz. jazd doszkalających,
  • 749,99 zł zamiast 1500 zł za kurs na prawo jazdy kat. B.

Szkolenie na kurs prawa jazdy składa się z dwóch części – pierwsza z nich, teoretyczna, pozwala kursantowi zapoznać się z tajnikami budowy samochodu oraz z zagadnieniami dotyczącymi przepisów w ruchu drogowym, podczas gdy wykwalifikowany instruktor szkoli przyszłego kierowcę z podstaw pierwszej pomocy. Druga część, praktyczna, umożliwia oswojenie się z obsługą pojazdu, a także opanowanie najbardziej skomplikowanych manewrów oraz zasad bezpiecznego i prawidłowego poruszania się po drodze.

Szkoła Nauki Jazdy OSK-GoL

Ośrodek szkoleniowy proponuje bezstresową naukę jazdy z doświadczonymi instruktorami przez siedem dni w tygodniu w terminach dopasowanych do potrzeb kursanta z możliwością rozpoczęcia i zakończenia jazdy w najdogodniejszym dla niego miejscu. Dodatkowym atutem kursów jest możliwość wykonywania samodzielnych prób tankowania czy korzystania z nawigacji samochodowej.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje badań lekarskich. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Materiały w cenie.
Konieczna rezerwacja tel. 883 322 121 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Szkoła Nauki Jazdy OSK-GoL