Sunlight Clinic

Bolkowska 2A, Warszawa

Do 56% zniżki na Spa - karnet dzienny w Sunlight Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Relaksujący pakiet day ; w ramach oferty m.in. masaż bańką chińską, owijanie folią z żelem wyszczuplającym, peeling

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

Pakiet day spa Exclusive (ok. 90 minut):

  • peeling enzymatyczny
  • masaż ciała do wyboru (ok. 30 min): klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, bańką chińską
  • owijianie folią z żelem wyszczuplającym
  • zabieg na twarz: peeling kawitacyjny lub enzymatyczny, mezoterapia bezigłowa z ampułką dobraną do stanu skóry, zabieg przy użyciu fal radiowych, maska + masaż i krem na zakończenie na twarz i pod oczy
  • peeling i maska na dłonie
  • aromatyczna kawa lub herbata

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 096 949. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach.

Sunlight Clinic

Bogata oferta zabiegów kosmetycznych i relaksujących czeka na klientów tego warszawskiego salonu. W Sunlight Clinic zdecydować się można na jeden z wielu pakietów spa, liposukcję ultradźwiękową, masaż Kobido, masaż gorącymi kamieniami i więcej. Wszystko to, przy wykorzystaniu wysokiej jakości urządzeń oraz kosmetyków.