Brak nowych powiadomień

Studio Urody Strzałkowska

Męskie strzyżenie (19,99 zł) z koloryzacją Cover 5 (39,99 zł) i więcej opcji w Studiu Urody Strzałkowska (do -56%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -46%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne pakiety fryzjerskie pozwolą nie tylko zadbać o wygląd fryzury, ale także brody i wąsów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: każdych

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W terminie 02-08.01.2019 salon nieczynny.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Podanie kodu zabezpieczającego konieczne jest podczas rezerwacji telefonicznej. W przypadku niepodania obowiązuje opłata za usługę wg cennika.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 817 670. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. W przypadku nie odwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Studio Urody Strzałkowska

W ramach proponowanych przez salon usług, skorzystać można zarówno z tradycyjnego strzyżenia, koloryzacji, jak i rozmaitych zabiegów z zakresu kosmetologii. Klientki wybierać spośród zabiegu manicure'u, pedicure'u, przedłużania i zagęszczania rzęs, depilacji woskiem czy mezoterapii mikroigłowej. Wszystkie te usługi przeprowadzane są przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków markowych.

Studio Urody Strzałkowska

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.