Studio Figura Opole Szczepanowice

Chmielowicka 11, Opole

Do 33% zniżki na: Masaż próżniowy ciała w firmie Studio Figura Opole Szczepanowice

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalizujemy się w redukcji cellulitu oraz wyszczupleniu ciała. Nasze Studio to miejsce TYLKO dla kobiet :) Poczuj się swobodnie!

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

1 zabieg masażu próżniowego na całe ciało z konsultacją- zabieg antycellulitowy!

60 minut masażu próżniowego na całe ciało.  

Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w falę RF oraz światło podczerwone - powoduje to ujędrnienie ciała oraz stymuluje do produkowania nowego kolagenu w skórze.

Przed zabiegiem wykonujemy konsultację zdrowotną, aby upewnić się, że zabieg jest bezpieczny.

4 zabiegi masażu próżniowego na całe ciało z konsultacją

4 zabiegi po 60 minut masażu próżniowego na całe ciało.  

Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w falę RF oraz światło podczerwone - powoduje to ujędrnienie ciała oraz stymuluje do produkowania nowego kolagenu w skórze.

Przed zabiegiem wykonujemy konsultację zdrowotną, aby upewnić się, że zabieg jest bezpieczny.

Do wykonania zabiegu wymagany jest specjalny kombinezon. Możesz zabrać ze sobą swój lub zakupić u nas w Studio :)

Oferta dotyczy zabiegu na całe ciało, czas trwania: 60 minut.

Prosimy o telefoniczną rezerwację terminów pod numerem telefonu 533 576 616

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 576 616. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach.

Studio Figura Opole Szczepanowice

Studio Figura Opole Szczepanowice to miejsce, w którym marzenia o pięknej sylwetce są w zasięgu Twojej ręki. To miejsce gdzie, każda klientka znajdzie profesjonalną pomoc. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem i specjalistami, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Jest to miejsce dla kobiet starszych i młodszych. Dla kobiet, które są szczuplejsze i takich, które wciąż zmagają się ze zbędnymi kilogramami. Zależy nam, aby Klientka uzyskała od nas kompleksową i fachową pomoc, dlatego tworzymy indywidualnie dopasowany plan zabiegowo-treningowy, oraz indywidualny plan dietetyczny. Nasze stacje treningowo-zabiegowe pozwalają znacząco zwiększyć intensywność treningów, co w konsekwencji mniejszym nakładem pracy przekłada się na spektakularne metamorfozy naszych klientek. Połączenie skrupulatnie zaplanowanych treningów, odpowiedniej diety, suplementacji oraz zaawansowanych zabiegów odchudzających, ujędrniających i redukujących cellulit z zakresu kosmetologii estetycznej stanowi skuteczną pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Warto wybrać się z nami w realną podróż po zdrowie i doskonałe samopoczucie. Pomagamy kobietom zrealizować marzenia o pięknym, zdrowym ciele i świetnym samopoczuciu.