zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

Strefa Terapii Relaxare

Topolowa 24, Dąbrowa Górnicza

Do 33% zniżki na: Hydromasaż w firmie Strefa Terapii Relaxare

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

100% relaksu – hydromasaż jest pozytywnie oceniany przez naszych klientów ze względu na wiele terapeutycznych właściwości

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

30 minut hydromasażu na sucho

Łagodzi bóle kręgosłupa, mięśni i stawów, poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki, przyśpiesza metabolizm, poprawia samopoczucie, pobudza i dodaje energii. Zaawansowane technologicznie łóżko japońskiej produkcji wyposażone jest w cztery dysze masujące, co znacząco zwiększa możliwości masażu. Cztery dysze od spodu masują ciało wodą o temperaturze ok. 35°C, co dodatkowo pozwala rozluźnić się mięśniom. Łóżko ma status produktu medycznego i już po kilku seansach czuć wyraźne efekty terapeutyczne. Zabieg odbywa się bez konieczności rozbierania, w intymnej atmosferze

Łóżko posiada czujnik do wykrywania głowy oraz poduszki powietrzne na stopy. Sensor wykrywa ułożenie głowy i automatycznie rozpoznaje pożądane obszary masażu, a dzięki stabilizacji stóp dysze mogą precyzyjnie masować łydki i uda. Poduszki powietrzne dodatkowo utrzymują prawidłowo ułożenie całego ciała i redukują ruchy głowy. Aquatizer posiada 7 trybów masażu, a intensywność można regulować na 6 poziomach.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online przez stronę rezerwacja.groupon.pl. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Strefa Terapii Relaxare

Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.