Strefa Terapii Relaxare

Topolowa 24, Dąbrowa Górnicza

Do 34% zniżki na: Hydromasaż w gabinecie Strefa Terapii Relaxare

Wybierz opcję

Wyróżniki

8 programów, 4 dysze masujące, regulowana temperatura, poduszki powietrzne na stopy, czujnik wykrywania pozycji głowy

O tej ofercie

240 minut hydromasażu na sucho do wykorzystania w 8 sesjach po 30 minut

Nowoczesna technologia hydromasażu suchego. Wyraźne efekty terapeutyczne:

  • Łagodzi bóle kręgosłupa, mięśni i stawów
  • Poprawia krążenie
  • Zmniejsza obrzęki
  • Przyśpiesza metabolizm
  • Poprawia samopoczucie
  • Pobudza i dodaje energii

Łóżko Aquatizer QZ-240 to nowoczesne urządzenie w dziedzinie suchego hydromasażu. Wyposażone jest w 4 dysze masujące, poduszki powietrzne na stopy oraz automatyczny pomiar wzrostu użytkownika. Do wyboru jest 8 trybów masażu na 6 poziomach intensywności. Kombinacja czterech dysz znacząco zwiększa możliwości masażu, np. zabieg na rozległych obszarach lub ukierunkowanie na konkretne okolice.

Warunki

Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Strefa Terapii Relaxare

Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.