zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem LATO. Jutro koniec.

Stomatologia Codziennie

ul. E. Ciołka 35 lok. 30, Warszawa

Pakiet higienizacji zębów: skaling i polerowanie (99 zł) oraz fluoryzacja (159 zł) w gabinecie Stomatologia Codziennie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by usunąć nagromadzony kamień nazębny, a także zremineralizować i wzmocnić szkliwo, by było bardziej odporne na próchnicę

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Aldona
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 2, 2022
Odradzam stanowczo! Podczas 1 wizyty stom Polakowska "zrobiła" 5 zębów przednich, z czego 2 były tylko były do leczenia! Nie ustalałam z nią,że chce leczyć tyle zębów! Bez żadnych ustaleń ze mną,mimo,że mówiłam,że wymianę wypełnienia w 1 zrobię gdzie indziej, i tak nałożyła na nia nowe wypelnienie w ilości hurtowej znów bez moje wiedzy i zgody. Nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie ile zębów jest do leczenia (!) Moja 1ka po leczeniu wystaje teraz , jest przerwa pomiędzy jedynkami dzięki tej osobie ( 3 lata leczenia orto i po tej wizycie żeby wyglądają gorzej niż przed leczeniem). Podczas wizyty robiła zdjęcia telefonem bez żadnego pytania i zgody. Jak można rozwiercić zdrowy ząb, pozakładać wszędzie wypełnienia ( sama ona przyznała,że może inny stomatolog nie widzialaby potrzeby leczenia tych zębów!) Po fakcie zostałam poinformowana, że w 5 zębach przednich założyła wypełnienia, choć nie umawialiśmy się na takie leczenie! Nikt mnie nie zapytał,ile zębów i które chcę zrobić tego dnia! Mam nieodwracalnie zniszczone zęby!! Nadal jestem w szoku po tym,co się stało! A jeszcze czeka mnie naprawa tego wszystkiego i ciągłe wymiany niepotrzebnych wypełnień na 5 przednich górnych zębach. Grunt,że ona zadowolona i ma fotki w telefonie "swojego dzieła". A to,że przez jej pazerność i nieudolność ja mam zniszczone zęby, to już nieważne.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
K
Kinga
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 25, 2022
Miła i fachowa obsługa. Polecam.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
D
Dominika
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 15, 2022
Bardzo dokładna i miła Pani dentystka. Wszystko chętnie wytłumaczyła, podejście kompleksowe.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 24, 2021
Cieszę się ze odkryłam Amerykę w stomatologia codziennie. Szybko sprawnie solidnie :)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Anna
2 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
październik 14, 2021
Ewidentne naciąganie klienta,lekarz wykonujący usługę mówi imma cenę do dopłaty a Pani z recepcji inną i nie ważne za jakie wypełnienie a moje bylo zdecydowanie małe.ODRADZAM!!!!!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 10, 2021
Bardzo dobry, sympatyczny i fachowy denysta. Byłam bardzo miło i kulturalnie przyjęta. Dano mi bardzo istotne wskazówki odnośnie higieny jamy ustnej przy bardzo kwaśnej diecie na jakiej jestem. Bardzo polecam gabinet na ulicy Ciołka!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 17, 2021
Wszystko ok, wizyta przebiegła bardzo sprawnie. - o opóźnieniu w gabinecie zostalam poinformowana z odpowiednim wyprzedzeniem, wiec zdazylam sie na spokojnie dostosowac. - w czasie 1 wizyty udalo sie wykonac 3 plomby. - niedaleko mozna wygodnie zaparkowac
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
czerwiec 10, 2021
Usługa w miarę ok- skaling I piaskowanie. Ale czułam się jak w rękach amatorów. A na koniec pani przypadkiem nie wydała mi reszty, o co musiałam się upomnieć...
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling + polerowanie + fluoryzacja (opcjonalna)
  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna lub lekarz stomatolog

Dzięki skalingowi można pozbyć się kamienia nazębnego okupującego każdy ząb i najbardziej niedostępne przestrzenie międzyzębowe. Polerowanie pomoże zaś w pozbyciu się przebarwień. Aby wzmocnić szkliwo i zapewnić mu należytą ochronę, potrzeba jeszcze fluoryzacji, która stworzy swoistą barykadę przeciwbakteryjną.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 65 15 15. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Stomatologia Codziennie

W trakcie wizyty w gabinecie Stomatologia Codziennie można wykonać wszelkie niezbędne zabiegi ze stomatologii zachowawczej, profilaktyki, protetyki, stomatologii estetycznej i więcej. Gabinet korzysta z wysokiej jakości urządzeń i materiałów wypełnieniowych, co pozwala na przeprowadzenie usług obejmujących m.in. założenie koron, licówek, szyn, regenerację kości. Ostatni aspekt wizyty zawdzięczać można wykształconej i stale podnoszącej swoje umiejętności kadrze, która sprawia, iż odwiedziny przebiegają w profesjonalnej i fachowej atmosferze.