Brak nowych powiadomień

Rondo ONZ, Warszawa

Catering wegetariański, wegański lub postny: 3 dni od 119,99 zł z firmą Easy Fit Looker

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru różne wartości kaloryczne posiłków: od 1000 kcal do nawet 2000 kcal

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • kaloryczność: 1000-2000 kcal
 • czas trwania: od 3 do 20 dni
 • dostawa: w cenie (więcej w sekcji warunki)
 • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
 • diety do wyboru:
  • wegetariańska – dieta bezmięsna, wykluczająca również ryby i owoce morza. Posiłki oparte są na m.in. produktach nabiałowych, jajach, produktach zbożowych, owocach, roślinach strączkowych, orzechach, suszonych owocach/
  • wegańska – posiłki oparte są na bazie takich składników jak m.in. przenica, owies, ryż, żyto, owoce i warzywa, orzechy, grzyby, rośliny oleiste, zamienniki mleka krowiego czy koziego, tofu
  • postna – dieta bezmięsna, w której zamiennikami są m.in. jaja, nabiał, ryby. Pełnowartościowe posiłki z udziałem niezbędnych witamin, minerałów i aminokwasów.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 
Dodatkowe informacje: dostawa na terenie Warszawy (Wola, Mokotów, Centrum, Powiśle, Ursynów, Ursus, Bemowo i cała Warszawa po tej stronie Wisły), Pruszkowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego, Żabiej Woli, Piaseczna. Brak możliwości zgłaszania wykluczeń pokarmowych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: easyfitlook@wp.pl. W tytule należy wpisać kod zabezpieczający grouponu, a w wiadomości podać dane do dostawy (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy) oraz dołączyć groupon w formacie pdf. Dostawy realizowane są po 4 dniach od daty złożenia zamówienia.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Easy Fit Looker

Aromatyczna woń przypraw, oryginalne smakowe kompozycje, świeże produkty rozpływające się w ustach oraz dreszczyk emocji związany z poznawaniem nowych kulinarnych dróg – czy tak można opisać dietetyczne menu, mające na celu dostarczenie do organizmu potrzebnych witamin i minerałów? Restauracja Easy Fit Looker swoją działalnością każdego dnia udowadnia, że tak właśnie może być.

Lokal powstał z pasji do jedzenia i zdrowego trybu życia. Serwowane tu posiłki przygotowywane są według ściśle określonych zasad, a jednocześnie nie zostały pozbawione tego, co w jedzeniu najlepsze – smaku.

Klienci Easy Fit Looker chętnie korzystają z cateringu dostarczanego pod wskazany adres, dzięki czemu mogą oni zaoszczędzić czas, nie rezygnując z zasad diety, a tych w menu jest wiele – w karcie można znaleźć m.in. diety dla sportowców lub jadłospisy dla tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy czy po prostu zadbać o zdrowie, wygląd i samopoczucie.

Easy Fit Looker

Imprezy okolicznościowe, Catering